ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ!

28 листопада відбулася акція, у вигляді флешмобу «Зупинимо СНІД разом!».

1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Сьогодні ця проблема актуальна для багатьох країн світу. На рахунку цієї хвороби вже безліч мільйонів людських життів.

Обізнаність про захворювання, здоровий спосіб життя та вчасна діагностика знижують ризик інфікування.  Інформування молоді та проведення акцій – це один з найефективніших  способів  привернути  увагу  суспільства до протидії ВІЛ/СНІДу.

Мета акції – привернути увагу жителів міста, особливо молоді, до проблеми ВІЛ-інфекції, соціального захисту ВІЛ-інфікованих, шанобливого ставлення до їх людської гідності,  до здорового способу життя, безпечної поведінки, а також виробити активну життєву позицію в молодих людей.

На площі біля Круглого двору, учасники флешмобу відтворили червону стрічку, без якої не проходить жодна акція в цій області та серце. Червона стрічка символізує порозуміння та солідарність з ВІЛ- інфікованими і хворими на СНІД, а серце – співчуття і милосердя до цих людей.

Впродовж дня  школярі, бібліотекарі та фахівці районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводили акцію «Знати, щоб жити». Вони розповсюджували інформаційно-профілактичний матеріал серед жителів міста та вели роз’яснювальні бесіди з населенням.

Кожна людина повинна до кінця усвідомити всю небезпеку, яку несе ця хвороба, і зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких  від цієї страшної інфекції.