ВШАНУВАЛИ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

Сьогодні, коли вся Україна святкує День захисника України, тростянчани також вшановували воїнів, які у всі часи відстоювали незалежність та суверенітет своєї Батьківщини, особлива увага землякам - уродженцям Тростянецького району
У заходах взяли участь керівники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, рідні та близькі загиблих героїв, військовослужбовці, ветерани, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації та міської ради, громадські активісти і жителі міста.
Мітинг-реквієм відбувся біля пам’ятного знаку Захисникам України. Зі словами вітання, вдячності та вшанування до присутніх звернулися голова Тростянецької районної державної адміністрації Олег СИПКО, Тростянецький міський голова Юрій БОВА, заступник голови районної ради Олексій КОТКО,

старший лейтенант Тростянецького районного військового комісаріату Роман ГОЛУБЧЕНКО та голова громадської організації «Спілка ветеранів АТО у Тростянецькому районі» Сергій САМОЙЛЕНКО.

Запрошені вшанували пам’ять захисників України хвилиною тиші та поклали квіти до підніжжя українського солдата. Далі присутні мали змогу взяти участь у молитві за українських воїнів у Вознесенському храмі. На знак подяки і пам'яті квіти лягли до місць поховань загиблих захисників України на Алеї Слави центрального кладовища.

Минатимуть роки, а шанобливе ставлення держави і українського народу до своїх захисників залишатиметься незмінним, і нагадуватиме всім про доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі.