ПРОТЯГОМ ЛИСТОПАДА 15 ПІДПРИЄМСТВ ПОГАСИЛИ ЗАБОРГОВАНІСТЬ ІЗ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ МАЙЖЕ НА 5,5 МЛН ГРИВЕНЬ, ЩЕ 4 – РОЗРАХУВАЛИСЬ ІЗ БОРГАМИ НА 100%

Протягом листопада цього року 15 підприємствами-боржниками виплачено частково заборгованість із виплати заробітної плати на загальну суму 5 482,9 тис. гривень. Так, ТОВ «СМНВО» погасило заборгованість у сумі 471 тис. гривень, Філія «Охтирський сиркомбінат» ПП «Рось» – 188,5 тис. гривень, Дочірнє підприємство «Завод обважнених бурильних труб» – 1 935,2 тис. гривень

У повному обсязі погашено заборгованість із заробітної плати 4 підприємствами-боржниками: Приватним акціонерним товариством «Свеський насосний завод», ВП «Завод з виготовлення вогнетривів» ТОВ «Михайлівські вогнетриви», Північна регіональна філія ДП «Українське державне аерогеодезичне підприємство», ТОВ «ТОРГТОП».

Довідково. Протягом листопада головними державними інспекторами Управління Держпраці у Сумській області проведено 3 інспекційні відвідування, у ході 2 з яких встановлено порушення строків виплати заробітної плати (частини першої та другої статті 115, частини першої статті 116 Кодексу Законів про працю України). Керівникам підприємств внесено обов'язкові до виконання приписи про усунення виявлених порушень,за якими встановлено відповідний контроль. Відносно керівника 1 підприємства складено протокол про адміністративне правопорушення за частиною першою статті 41 КУпАП, що тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб у розмірі від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

У листопаді 2020 року винесено 1 Постанову по справі про адміністративне правопорушення за статтею 1886 КУпАП, за результатами розгляду якої на керівника підприємства, що має заборгованість з виплати заробітної плати, накладено штраф на суму 850,00 гривень.