НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ ЗУСТРІВСЯ З ПІДПРИЄМЦЯМИ ТРОСТЯНЕЧЧИНИ

Сьогодні з робочим візитом на Тростянеччину завітав Народний депутат України Микола ЗАДОРОЖНІЙ, щоб обговорити питання захисту малого та середнього бізнесу під час пандемії. Участь у зустрічі взяв голова Тростянецької районної державної адміністрації Володимир БУРЛАКА та його заступник Павло РОЖЕНКО

Обговорювалося питання щодо ситуації, яка складається з підтримкою малого та середнього бізнесу на фоні COVID-19, а саме: застосування касових апаратів для спрощеної системи оподаткування. «Принципово важливо, аби в країні був порядок і всі чесно платили податки", - так описував новації для підприємців Народний депутат.

«Основна мета застосування в Україні реєстраторів розрахункових операцій (РРО: касових апаратів або фіскальних реєстраторів тощо) з боку держави - контроль обороту підприємств та ФОП, які приймають оплати від населення готівкою і платіжними картами», - зазначив Микола ЗАДОРОЖНІЙ.

Тростянецька районна Асоціація промисловців і підприємців передала звернення з підписами Народному депутатові про скасування законів 128 та 129.

Допомагати надавати відповіді на запитання підприємців прибув і заступник начальника Головного управління ДПС у Сумській області Олексій МАЗУРЕНКО.

На всі запитання було надано ґрунтовні відповіді та взято на контроль у межах компетенції посадових осіб.