НА СУМЩИНІ 4 ПІДПРИЄМЦІ ОТРИМАЮТЬ ЧАСТКОВУ КОМПЕНСАЦІЮ З ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ

Під час засідання обласної конкурсної комісії щодо відбору проектів суб’єктів малого підприємництва, що відбулося за участю заступника голови облдержадміністрації Віталія МАКСИМЕНКА і керівника апарату облдержадміністрації Ігоря КАЛЬЧЕНКА, який головував на засіданні,  прийнято рішення про надання 4 місцевим підприємцям часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах на загальну суму 66,48 тис. гривень

За результатами проведеного конкурсного відбору 4 представники регіонального малого підприємництва за 5 проектами отримають в 2020 році фінансову допомогу з обласного бюджету на загальну суму 66,48 тис. гривень.

Довідково. Конкурсна комісія з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів обласного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах, створена при облдержадміністрації. Компенсація виплачується в рамках виконання заходів Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Сумській області на 2017-2020 роки.