ДЛЯ РОБОТИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ СУМЩИНИ ЗАТВЕРДИЛИ КАРАНТИННІ ВИМОГИ

Під час позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбувалося під головуванням очільника облдержадміністрації Романа ГРИЩЕНКА, затвердили тимчасові рекомендації щодо дотримання протиепідемічних вимог для закладів малого та середнього бізнесу, функціонування яких до цього часу було повністю або частково призупинене

 

Роман Грищенко зауважив, що дотримання суб’єктами господарювання області затверджених тимчасових рекомендацій, що були розроблені на основі рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України, мають контролювати територіальні підрозділи Головного управління Національної поліції у Сумській області спільно з головами райдержадміністрацій, міськими головами та органами місцевого самоврядування.

Голова облдержадміністрації також наголосив на недопущенні на територіях відповідних адміністративно-територіальних одиниць торгівлі в невстановлених місцях. А у разі такого порушення – на необхідності вживати відповідних заходів адміністративного впливу.

Також Роман Грищенко звернув увагу усіх учасників засідання на те, що послаблення карантинних обмежень – це надзвичайно велика відповідальність для всіх, в першу чергу для суб’єктів господарської діяльності, які повинні забезпечувати внутрішній адміністративний контроль у своїх закладах. Встановлені протиепідемічні вимоги в цей непростий час – не забаганки МОЗ чи контролюючих органів, тому що ціною їх недотримання є здоров’я та життя людей.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів дозволив торговельне та побутове обслуговування населення, крім ТРЦ, за умови забезпечення персоналу та відвідувачів респіраторами або захисними масками та перебування у приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів. Про це йдеться у відповідній постанові, опублікованій на «Урядовому порталі».