ЯК ДОВЕСТИ, ЩО ВАША ПРОДУКЦІЯ ВІДПОВІДАЄ ТЕХНІЧНИМ ВИМОГАМ ЄС

Це тема базового тренінгу, який Сумська торгово-промислова палата проведе 28 - 29 січня 2020 року

Тренінг буде проведений у рамках проєкту «Будуємо зв'язки для успіху в експорті», який реалізовується за підтримки проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) «Підтримка рамкових умов для торгівлі».

Семінар розрахований на представників промислових компаній, які працюють як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.

Внаслідок імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС законодавчі вимоги ринку ЄС до багатьох видів промислової продукції вже стали, а до інших – невдовзі стануть вимогами й українського ринку. Тепер і при експорті продукції до ЄС, і при продажі її в Україні, в тому числі шляхом участі в публічних закупівлях, виробник несе відповідальність, а отже має довести відповідність своєї продукції вимогам до безпечності, іншими словами – технічним вимогам.

Взявши участь у тренінгу, Ви навчитеся:

- визначати вимоги, які застосовуються до безпечності вашої продукції,

- оцінювати ризики для споживачів,

- визначати придатні для мінімізації ризиків стандарти,

- складати технічний файл і декларацію про відповідність,

- маркувати свою продукцію.

Тренери: фахівці системи торгово-промислових палат України – сертифіковані консультанти і тренери з експорту до ЄС і технічної відповідності. 

Місце та час проведення: ВЦ «Іллінський», 2 поверх, зал №3, м. Суми, вул. Іллінська, 7А з 09:00 до 17:00

Програма тренінгу.

Вартість участі:

-          900 грн.* – повна;

-          750 грн.* – за умови реєстрації та оплати не пізніше 17 січня.

Для участі необхідно придбати квиток за посиланням: https://ucci.org.ua/events/workshop/trening-iak-dovesti-shcho-vasha-produktsiia-vidpovidaie-tekhnichnim-vimogam-es-sumi