ПРО ЦИФРОВУ ПЛАТФОРМУ ПІДТРИМКИ МАЛИХ І СЕРЕДНІХ ПІДПРИЄМСТВ

Європейський банк реконструкції і розвитку та Євросоюз за погодженням з урядом України запустили цифрову платформу підтримки українських малих і середніх підприємств (МСП) МегегИа в рамках ініціативи ЕШВшіпезз для розширення можливостей розвитку бізнесу. Мета платформи - вивести українські підприємства на новий рівень через залучення центрів підтримки бізнесу та бізнес-експертів.

МегегЬа фокусує свої зусилля на середніх та малих підприємствах, стартапах та майбутніх бізнесах, оскільки саме вони створюють робочі місця, конкуренцію на ринку та закладають фундамент здорової економічної системи країни.

Українські МСП зможуть зареєструватися в режимі онлайн і отримати миттєвий доступ до зареєстрованих експертів, тематичних досліджень, бібліотеки бізнес-рішень і корисних даних, які необхідні для планування та розвитку їхньої діяльності.

Експерти і центри підтримки бізнесу, які планують надавати свої послуги через платформу, мають представити тематичні дослідження, що стосуються

успішно реалізованих проектів, опис їхніх послуг та іншу відповідну інформацію. Наразі на платформі зареєстровані 23 експерти.

Український бізнес зможе вибрати підходящих експертів для своїх цілей, застосовуючи необхідні фільтри і переглядаючи базу даних зареєстрованих консультантів.

На платформі планують впровадити розділ «запитайте у експерта», а також спеціальний аналітичний інструмент, призначений для моніторингу поширених проблем бізнесу і моделей-їх розв’язання, що, крім іншого, допоможе в розробці нових продуктів для підтримки малого і середнього бізнесу.

У майбутньому онлайн платформа Merezha планує відкрити доступ до даних про стан малого і середнього бізнесу в Україні, сформувати культуру ведення бізнесу, збільшити кількість перевірених, надійних експертів і підвищити загальний рівень коисалтингу.

Детальну інформацію щодо проекту можна отримати на сайті: https:// www. merezh а. com. па/ abo ut.