21-22 ВЕРЕСНЯ 2019 ВІДБУДЕТЬСЯ ПРАКТИЧНИЙ ТРЕНІНГ «ОСНОВИ ЦИФРОВОГО МАРКЕТИНГУ»

Повідомляємо, що 21-22 вересня 2019 року відбудеться практичний тренінг «Основи digital/цифрового маркетингу».

До участі запрошуються власники, менеджери та спеціалісти мікро-, малого та середнього бізнесу, які цікавляться (займаються) питаннями просування власної продукції шляхом використання цифрових каналів (соцмережі, сайти і т. д.).

 

За результатами навчання ви отримаєте:

  • створену діджитал-маркетинг стратегію для свого бренду / продукту / послуги;
  • інструменти аналізу присутності свого бренду і конкурентів в мережі;
  • створену ієрархію маркетингових та комунікаційних цілей і їх трансформацію у digital завдання;
  • розуміння основних digital каналів, платформ і механік;
  • знання основ процесу веб-розробки, вміння вибрати потрібні елементи для сайту, оцінити його працездатність і сучасність;
  • можливість оцінювати медіа-план на відповідність цілям і ефективність обраних моделей оплати;
  • розуміння основ платного і органічного пошукового маркетингу;
  • уміння оцінити канали за допомогою інструментів аналітики;
  • розуміння, в який бік рухається digital, що обговорюють в Кремнієвій долині і що буде в тренді в Україні в найближчі роки.

Тренер: Даша Шигаева (Dasha Shigaeva) LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/dasha-shigaeva/.

Цифровий маркетолог із 15-річним досвідом роботи в інтернет-маркетингу. Планування та управління понад 300 інтегрованих цифрових маркетингових кампаній для таких брендів, як BOSCH, Johnson & Johnson, Imperial Tobacco, Danone, Carlsberg, UNICEF, Colgate Palmolive тощо. Дані проекти отримали 7 нагород Effie та багато творчих.

Вартість навчання складає 1500 гривень та включає: відвідання двох інтенсивних (значний обсяг практичної роботи на комп’ютерах) днів тренінгу, роздаткові матеріали тренінгу, харчування (кава-перерви та обід), а також персональні відгуки тренера кожному учаснику на домашню роботу.

Після проходження тренінгу учасники отримають сертифікати.

Місце проведення: м. Суми, вул. Покровська, 9/1 (Конгрес-центр СумДУ).Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням: https://form.jotformeu.com/91963453324359.Тренінг організовано Центром інформаційної підтримки бізнесу (ЦІПБ) м. Суми за сприяння ЄБРР у межах ініціативи ЄС EU4Business.

Отримати детальну інформацію про тренінг можна за тел.: +38 (050) 407-33-54 або за e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .