УВАГА!!! ПРО УЧАСТЬ У ФОРУМІ!

За ініціативи відділу промоції та туризму Сумської обласної державної адміністрації та Центру Інформаційної Підтримки Бізнесу м. Суми організовано проведення форуму «Роль малого та середнього бізнесу у розвитку фестивального туризму на Сумщині», який відбудеться 20 червня 2019 року в Конгрес-центр СумДУ за адресою: м. Суми, вул. Покровська,9/1.

Запрошуємо до участі представників малого та середнього бізнесу, посадових осіб місцевого самоврядування, відповідальних по напрямку розвитку туризму в районних державних адміністраціях, міських радах, об'єднаних територіальних громадах, спеціалістів туристичного напрямку, які організовують фестивалі або мають бажання займатися відповідним напрямком: фестивальні агенції, туроператори, турагенти, готельно-ресторанний бізнес, майстри народних ремесел, виробники сувенірів, власники зелених садиб і т. д.

Участь у форумі безкоштовна, реєстрація обов'язкова за посиланням:

https://form.jotfrmeu.com/91532815417356 

Даний захід реалізується за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

Основні цілі форуму:

1)    сформувати бачення ефективної бізнес-моделі фестивалю в Україні;

2)    поширити досвід організації комерційно успішних фестивалів;

3)    просування та піар фестивалів Сумщини 2019;

4)    ознайомити із можливостями використання цифрового маркетингу для ефективної реклами фестивалів;

5)    надати рекомендації щодо просування бізнесу за допомогою фестивалів та івентів;

6)    виявити можливості розвитку фестивалів Сумщини з метою перетворення їх у прибуткові та цікаві для туристів проекти.

Для зареєстрованих учасників передбачені інформаційні матеріали та харчування.

Для отримання додаткової  інформації: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , моб. 0502470204.