ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ М. ТРОСТЯНЕЦЬ ТА ТРОСТЯНЕЦЬКОГО РАЙОНУ!

Відповідно листа Державного агентства рибного господарства України від 03.06.2019 №3-4.2-16/3035-19 та з метою недопущення незаконної реалізації фізичними та юридичними особами водних біоресурсів на ринках, у місцях стихійної та іншої несанкціонованої торгівлі, враховуючи високу температуру повітря, Тростянецька районна державна адміністрація інформує, що однією з передумов високої інфекційної захворюваності є продукти харчування в місцях невстановленої торгівлі.

Стихійна торгівля залишається великою проблемою, з якою бореться і влада, і поліція, і рибні патрулі. Закликаємо всіх громадян не купувати річкову рибу на стихійних ринках. Не ризикуйте своїм здоров’ям і життям та не підтримуйте браконьєрство. Товар, особливо такий специфічний, як риба, повинен зберігатись у холодильниках. Жива риба — у ємкостях із водою. А продавець обов’язково повинен мати дозвільні документи на товар.

          У зв'язку з вищевикладеним, просимо всіх  жителів та громадян Тростянецького району звертати увагу  та при виявленні незаконної реалізації водних біоресурсів повідомляти на «гарячу лінію» Сумського рибоохоронного патруля: (096)838 25-70, (0542) 77-90-13