Шановні пані та панове!

21 травня у ВЦ «Іллінський» 2 поверх, зал «Атріум» Сумської торгово-промислової палати (м. Суми, вул. Іллінська, 7-а) відбудеться Міжнародний бізнес-форум «Sumy Invest Bridge-2019»


Міжнародний бізнес-форум «Sumy Invest Bridge» проводиться, починаючи з 2004 року, за підтримки Сумської обласної державної адміністрації. Його метою є створення базису для інтенсивного розвитку міжнародних торговельно-економічних відносин, пошуку інвесторів, ознайомлення з економічним та інвестиційним потенціалом регіону.
Захід включає низку дискусійних панелей щодо актуальних питань торгівлі з Україною. Щорічно в роботі форуму беруть участь представники підприємств, влади, наукових кіл

України та інших держав.


Свою участь у цьогорічному форумі вже підтвердили Радник Посольства Киргизької Республіки в Україні Меерімбек Апишов, представники Посольства Республіки Казахстан в Україні, Почесний консул Словацької Республіки в Харкові Віктор Попов, представник Торгового дому «Україна-Нігерія» Сергій Свистіль, Голова правління Українського агентства кластерного розвитку «CLUST.UA» Михайло Крікунов, виконавчий директор кластеру легкої промисловості та дизайну у м. Харків Олег Єгоров та інші. Запрошені бізнес-делегації Словацької Республіки та Республіки Казахстан.

Після основної програми форуму передбачено проведеня В2В перемовин.
 
Просимо зацікавлені підприємства зареєструватися для участі в Форумі та в індивідуальних В2В перемовинах з учасниками заходу електронною поштою:

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефонами: +38 0542 77 07 67, 067 542 91 19, 66 055 40 66, факс: +38 0542 60 03 90.
Контактна особа – Світлана Колодяжна.