Районна газета

До уваги суб'єктів малого підприємництва району!

На виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Тростянецькому районі на 2017-2018 роки (зі змінами), затвердженої рішенням тридцятої сесії сьомого скликання Тростянецької районної ради від 22.12.2017, Тростянецькою районною державною адміністрацією оголошується конкурс на отримання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах.

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

22 березня 2018 рокув місті Суми на базі Конгрес-центру СумДУ (вул. Покровська, 9/1) Центром підтримки бізнесу м. Суми організовується проведення круглого столу «Роль малого та середнього підприємництва у розвитку активного та пізнавального туризму на Сумщині», за підтримки Сумської обласної державної адміністрації.

Захід підтримується Європейським Банком Реконструкції та Розвитку в рамках ініціативи «EU4Business» Європейського Союзу.

Значна увага на заході буде сфокусована на практичних аспектах співпраці малого та середнього підприємництва при розробці туристичних маршрутів з активного та пізнавального туризму в Сумській області.

Міжнародні виставкові заходи

За інформацією Асоціації українського бізнесу в Польщі у період 10 – 11 травня 2018 року у Польщі пройде дводенний VIII Міжнародний форум «День Українського Бізнесу в Польщі». Перший день форуму відбудеться 10 травня у Варшаві, другий - 11 травня у Гданську.

Під час роботи форуму передбачається обговорити широкий спектр актуальних питань економічного співробітництва, зокрема перспективи інвестування польського бізнесу в українську економіку, можливості збільшення товарообігу між країнами, питання інноваційного і регіонального розвитку, будівельної галузі, розвитку відновлювальної енергетики та енергозбереження, нові можливості для розвитку транспорту та інфраструктури, перспективи розвитку внутрішнього водного і морського транспорту, портової інфраструктури, суднобудівної промисловості та багато інших.

ДО ВІДОМА ЗАЦІКАВЛЕНИХ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Відповідно до листа Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації від 14.02.2018 №02.2/206 «Щодо реалізації спільних проектів по використанню відновлювальних енергій» повідомляємо, що до Торгово-промислової палати України звернулись італійські підприємці, які зацікавлені у реалізації спільних проектів по використанню відновлювальних енергій (перелік підприємств з пропозиціями додається).

Про американську програму бізнес-стажування «Холодна ланка поставок»

Відповідно до листа Ради голів державних адміністрацій від 08.02.2018 №05-02/112 та листа Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації від 13.02.2018 №13.02/195 інформуємо, що у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, для фахівців з України за напрямом «Холодна ланка поставок» відкривається нова програма бізнес-стажування.