Районна газета

Міжнародна промислова виставка «CASPIAN IND EXPO-2017»

З 1З по 15 вересня 2017 року у виставковому центрі «Баку Експо Центр»       м. Баку (Азербайджан) проходитиме Міжнародна промислова виставка «CASPIAN IND EXPO - 2017», організатором якої є компанія «ITF Group» (International Trade Fairs Group)

Поради споживачу при купівлі взуття

Суб’єкт господарської діяльності, що здійснює роздрібну торгівлю взуттям, повинен забезпечити покупцям зручні умови для ознайомлення, вибору та примірки взуття. Для цього торговельні (демонстраційні) зали обладнуються банкетками або ослонами, підставками, дзеркалами, килимками, ріжками

Інформація про розміри взуття надається в метричній та штихмасовій системах нумерації.

До відома суб’єктів господарювання!

Доводимо до Вашого відома, що 21-22 листопада 2017 року у м. Пекіні заплановано проведення 9-ї сесії Ярмарки китайських інвестицій за кордоном COIFAIR-2017.

Ярмарок є головною подією в сфері інвестицій Китаю за кордон. В його рамках організовуються виставки, інвестиційні форуми, презентації проектів, ділові переговори. Даний майданчик збирає представників підприємств реального сектора економіки, фінансових установ, сервісних компаній, державних органів влади, міжнародних організацій, експертів та працівників науково-дослідних об’єднань. Форум об’єднує представників більш ніж 100 країн. У COIFAIR-2017 планується участь близько 1000 великих державних та приватних підприємств.

До відома суб’єктів господарювання!

За інформацією Посольства України в Республіці Корея в період з 01.11.2017 по 04.11.2017 у Міжнародному виставковому комплексі KINTEX поблизу Сеулу відбудеться найбільша в Республіці спеціалізована виставка малих і середніх підприємств «G-FairKorea-2017» у сфері харчової, текстильної та легкої промисловості (http//www.gfair.or.kr/eng/main.do)

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ!

Надсилаємо до відома лист Канадсько-Українського проекту з підтримки торгівлі та інвестицій (проект CUTIS) від 10.07.2017 №78/2017 з інформацією щодо оголошення конкурсу з відбору українських підприємств малого і середнього бізнесу для участі у Програмі підтримки експорту до Канади UCANEXPORT (додається)

Крім того, звертаємо Вашу увагу, що термін подання заявки на участь у Програмі U CAN EXPORT продовжено до 23.07.2017.

Додаток: лист 

Більше статей...

  1. Про проведення регіонального конкурсу «100 кращих товарів Сумщини»
  2. Перелік вільних виробничих потужностей, об'єктів торгівлі, ресторанного господарства, побутового обслуговування, соціальної сфери, водних ресурсів та земельних ділянок, які можуть бути продані або передані в оренду суб'єктам підприємництва для здійснення
  3. Програма ЄС «Еразмус для молодих підприємців»
  4. До відома суб’єктів господарювання! Інформування щодо змін у чинному законодавстві
  5. До відома суб’єктів малого і середнього підприємництва, громадських організацій, установ, агентств регіонального розвитку, кластерів, органів державної влади та освітніх закладів!
  6. Перелік вільних виробничих потужностей, об'єктів торгівлі, ресторанного господарства, побутового обслуговування, соціальної сфери, водних ресурсів та земельних ділянок, які можуть бути продані або передані в оренду суб'єктам підприємництва для здійснення
  7. До відома суб’єктів господарювання!
  8. ДО ВІДОМА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!
  9. УВАГА! ПРОВОДИТЬСЯ ВІДБІР НА БЕЗКОШТОВНЕ СТАЖУВАННЯ У НІМЕЧЧИНІ!
  10. ДО ВІДОМА ЗАЦІКАВЛЕНИХ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!