Розвиток підприємництва

ІНФОРМАЦІЯ ОНОВЛЕНА 24.06.2019 РОКУ

УВАГА! Всіх зацікавлених!

Про VII Конгрес Східноєвропейських ініціатив!!!

Інформуємо, що 23-24 вересня 2019 року в місті Люблін відбудеться VIIКонгрес Східноєвропейських ініціатив (далі-Конгрес), для участі в якому запрошені представники Сумської обласної ради та бізнесових кіл Сумщини.

УВАГА!!! ПРО УЧАСТЬ У ФОРУМІ!

За ініціативи відділу промоції та туризму Сумської обласної державної адміністрації та Центру Інформаційної Підтримки Бізнесу м. Суми організовано проведення форуму «Роль малого та середнього бізнесу у розвитку фестивального туризму на Сумщині», який відбудеться 20 червня 2019 року в Конгрес-центр СумДУ за адресою: м. Суми, вул. Покровська,9/1.

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ М. ТРОСТЯНЕЦЬ ТА ТРОСТЯНЕЦЬКОГО РАЙОНУ!

Відповідно листа Державного агентства рибного господарства України від 03.06.2019 №3-4.2-16/3035-19 та з метою недопущення незаконної реалізації фізичними та юридичними особами водних біоресурсів на ринках, у місцях стихійної та іншої несанкціонованої торгівлі, враховуючи високу температуру повітря, Тростянецька районна державна адміністрація інформує, що однією з передумов високої інфекційної захворюваності є продукти харчування в місцях невстановленої торгівлі.

УВАГА! НАВЧАННЯ!

Сумська торгово-промислова палата повідомляє про проведення щомісячно у м.Суми навчання у сфері публічних закупівель для членів тендерних комітетів та уповноважених осіб бюджетних установ та організацій на тему: "Ефективне проведення публічних закупівель" (програма додається).