Районна газета

МІЖНАРОДНІ ВИСТАВКИ В КОРОЛІВСТВІ МАРОККО

За інформацією Посольства України в Королівстві Марокко, у період з 24 по 27 жовтня 2018 року в Міжнародному виставковому центрі міста  Касабланки (Королівство Марокко) відбудуться три виставки: спеціалізована міжнародна виставка електроенергії, освітлення, електротехніки і автоматизації “Elec expo”, міжнародна виставка відновлюваної енергії та енергоефективності EneR Event” і міжнародна виставка компонентів впроваджувальних електронних систем “Tronica Expo”.

ДО ВІДОМА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

З 25 вересня по 17 жовтня Офіс з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України проводитиме конкурс “Битва міст”.

ДО ВІДОМА ЗАЦІКАВЛЕНИХ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Посольство Словацької Республіки запрошує відвідати презентацію словацької компанії LASER media, s.r.o., яка відбудеться 27 вересня 2018 року о 13 годині в приміщенні Посольства (за адресою: м. Київ, вул. Ярославів Вал, 34).

Основною продукцією компанії LASERmedia, s.r.o.є виробництво економних світильників для вуличного освітлення, розробка систем освітлення для міст та сіл. Зазначена компанія зацікавлена у співпраці з українськими партнерами та налаштована на відкриття виробництва на території України, що дасть можливість отримати не лише якісний продукт, але й створить певну кількість нових робочих місць.

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА!

Оголошення про проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів обласного бюджету  часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах.