Районна газета

ДО ВІДОМА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

За інформацією Посольства України у Королівстві Норвегія з метою сприяння експорту української продукції Норвезько-Українською торговельною палатою підготовлені практичні посібники для українських експортерів агропромислової продукції з України (електронні копії додаються).

Незважаючи на відносну закритість та високі стандарти норвезького ринку продовольчих товарів, Норвегія є достатньо перспективною для розширення обсягів українського експорту сільськогосподарської продукції.

ДО ВІДОМА ЗАЦІКАВЛЕНИХ ПІДПРИЄМТВ ТА ПІДПРИЄМЦІВ ТРОСТЯНЕЦЬКОГО РАЙОНУ!

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку в партнерстві з Радою зовнішньоекономічних зв'язків Туреччини (DEIK) та за підтримки Посольства України в Турецькій Республіці запрошують українських виробників до участі в торговій місії до Туреччини, яка відбудеться у період з 5 по 7 вересня 2018 року під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра України - Міністра економічного розвитку і торгівлі України Кубіва  C. І.

Перелік вільних виробничих потужностей, об'єктів торгівлі, ресторанного господарства, побутового обслуговування, соціальної сфери, водних ресурсів та земельних ділянок, які можуть бути продані, або передані в оренду суб'єктам підприємництва

Управління агропромислового, економічного розвитку та житлово-комунального господарства Тростянецької районної державної адміністрації надає оновлений перелік вільних виробничих потужностей, об'єктів торгівлі, ресторанного господарства, побутового обслуговування, соціальної сфери, водних ресурсів та земельних ділянок, які можуть бути продані, або передані в оренду суб'єктам підприємництва для здійснення виробничої діяльності по Тростянецькому району станом на 01.07.2018 року

Додаток

ПРО АМЕРИКАНСЬКУ ПРОГРАМУ БІЗНЕС СТАЖУВАННЯ «РЕГІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК»

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Регіональний економічний розвиток».

Термін стажування у США:з 22 вересня по 13 жовтня 2018 року.

Звертаємо увагу! Анкети на конкурс шодо участі у Програмі стажування приймаються до кінця дня 29 червня 2018 року.

ВИСТАВКОВІ ЗАХОДИ В ІРАНІ

За інформацією Посольства України в Ісламській Республіці Іран у м. Тегеран планується проведення наступних виставкових заходів, до участі в яких іранська сторона запрошує українські компанії:

-25 - 26 червня 2018 р. - Перша конференція та виставка з управління активами у нафтовій та газовій сферах (1-st ConferenceAndExhibitionOnAssetIntegrityManagementInOilAndGas (AIN O&G), яка відбудеться під патронажем Міністерства нафти Ірану та за підтримки іранських компаній NIOC, IOEC та IICIC. Контакти секретаріату заходу: www.iranaim.com, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , тел.: +9821-22037383, факс: +9821-22044769.