Пологове відділення КНП «Тростянецька міська лікарня» отримала благодійний подарунок.

Міська влада на чолі з Юрієм Бовою спільно з адміністрацією міської лікарні продовжують втілювати в життя задуми та плани щодо покращення умов лікування, перебування хворих, оснащення закладу.

Так, після проведеного в 2018 році капітального ремонту терапевтичного відділення нещодавно розпочато ремонт пологового відділення, адже здоров’я жінки та дитини є пріоритетним напрямком державної політики в галузі охорони здоров’я населення.

Стан здоров’я жінки-матері та дитини є чуйним індикатором соціального благополуччя населення та зрілості держави. Створені найближчим часом в пологовому відділенні лікарні безпечні, зручні, комфортні за євростандартами умови вагітним жінкам та новонародженим в період пологів та в післяпологовому періоді будуть стимулом в збільшенні народжуваності та покращення демографічної ситуації. Тож особливо приємним і доречним став подарунок від ТОВ «Якобз Дау Егбертс Україна» для пологового відділення – сучасні прилади та обладнання, які допоможуть акушер-гінекологам своєчасно та якісно надавати медичну допомогу жінкам та новонародженим.

Міський голова Юрій Бова, головний лікар Анатолій Плахтиря, завідувач акушерсько-гінекологічного відділення Тетяна Сидоренко та колектив медпрацівників подякували представникам підприємства по виробництву кави за благодійну допомогу.