КЛІНІКО- ДІАГНОСТИЧНА ЛАБОРАТОРІЯ ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ ЦРЛ З НОВИМ СУЧАСНИМ ОБЛАДНАННЯМ!

Напередодні Нового року гарний подарунок отримала Тростянецька ЦРЛ. Для клініко-діагностичної лабораторії лікарні за благодійні внески, що надходили на благодійний фонд «Доброта» від небайдужих підприємств, організацій, приватних структур, медичних працівників, жителів громади та району, придбано сучасне діагностичне обладнання – аналізатор автоматичний біохімічний та імуноферментний.

З цією важливою подією привітав колектив лабораторії міський голова Тростянецької ОТГ Юрій Бова. Новітнє медичне обладнання на робочому місці вже пройшло випробування. Це дасть змогу якісно і достовірно проводити біохімічні дослідження крові, допоможе лікарям правильно поставити діагноз та своєчасно призначити ефективне лікування. Внаслідок автоматичного процесу досліджень усувається ручна праця персоналу лабораторії.

     Укомплектування клініко-діагностичної лабораторії сучасним медичним обладнанням дасть можливість лікарні укласти угоду з Національною службою здоров’я України та з наступного року отримувати пряме фінансування з державного бюджету.