НА НОВОМУ ДАШБОРДІ НСЗУ РОЗМІЩЕНО ДАНІ ЩОДО РІВНЯ ВАКЦИНАЦІЇ В УКРАЇНІ

Інформація з дашборду буде корисною для пацієнтів, представників місцевої влади, бізнесу, закладів охорони здоров'я, громадських активістів

На новому дашборді «Статистика ведення медичних записів щодо вакцинації населення» у п’ятьох розділах розміщено актуальну інформацію щодо показників рівня вакцинації у медичних закладах країни, що зареєстровані в електронній системі охорони здоров’я.  На кожній сторінці аналітичних панелей деталізовано дані про регіон, населений пункт, тип допомоги, надавача медичних послуг, вакцину, вік та стать пацієнта, тип взаємодії, дату вакцинації та внесення цих даних в ЕСОЗ. 

На дашборді можна знайти інформацію про загальну кількість вакцинацій в Україні, кількість записів про вакцинації в ЕСОЗ, кількість вакцинацій, що є вторинними, кількість вакцинацій із вказаною причиною введення та невведення, розподіл пацієнтів за статтю, віком та кількістю отриманих вакцин, дані щодо кількості пацієнтів, дані про яких внесено в ЕСОЗ, кількість лікарів, які внесли дані щодо вакцинації, в ЕСОЗ, приріст даних за класом взаємодії та інше.  Кожен показник деталізовано за областю реєстрації, типом населеного пункту, формою власністі, надавачем медичних послуг, назвою імунологічного препарату, за класом взаємодії (на амбулаторній, первинній та спеціалізованій ланці), а також датою проведеної вакцинації.  
Також на аналітичних панелях розміщено дані про розподіл створених записів за віком та статтю пацієнтів (зокрема, й у відсотках), дані про вік та стать пацієнта із зазначенням назви імунологічного препарату, яким було вакциновано, про кількість проведених щеплень із зазначенням імунологічного препарату.

Є інформація й про розподіл створених записів про вакцинацію за областями. А саме, скільки вакцинацій проведено та внесено в ЕСОЗ, скільки пацієнтів отримали щеплення. Також можна дізнатися про кількість лікарів, які провели вакцинацію та медичних закладів, у яких проведено вакцинацію.

Графічні зображення, які містяться на сторінках дашборду, є клікабельними. Це означає, що можна вибрати будь-який об'єкт візуалізації і всі показники та елементи візуалізації на сторінці автоматично перерахуються.

За матеріалами: https://nszu.gov.ua/novini/na-novomu-dashbordi-nszu-rozmishcheno-dani-shchodo-rivnya-va-474