Тростянецьке районне лабораторне відділення Охтирського міськрайонного відділу ДУ «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляє про ускладнення епідемічної ситуації з кору. За повідомленням ДУ «Центр громадськог

             Тростянецьке районне лабораторне відділення Охтирського міськрайонного відділу ДУ «Сумський обласний лабораторний центр   МОЗ України» повідомляє про ускладнення епідемічної ситуації з кору.

             За повідомленням ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України»   в Україні триває спалах кору (інформаційний лист від  25.02.2019р. № 829 «Про забезпечення своєчасних профілактичних заходів при виникненні осередків кору в організованих колективах»  додається).

 

  З початку року в Україні захворіло більше 24 тисяч людей та померло від ускладнень кору 9 людей, серед яких 2 дитини.

  В Сумській області з початку року захворіло на кір 76 осіб, з них 54 дорослих  та 22 дитини. Зареєстровані 4 спалахи  кору у Охтирському, Білопільському районах та м. Шостка,  з них 2 спалахи  у побуті,  спалах у загальноосвітній школі  (захворіли 2 дітей та учитель) та  у Білопільській ЦРЛ (захворіло 3 медичних працівника).

  Станом на 19.03.2019 року по Тростянецькому району зареєстровано 2 випадки кору серед осіб віком 22 – 23 роки.

  З метою стабілізації епідемічної ситуації з кору серед дітей та працівників організованих колективів Тростянецьке районне лабораторне відділення пропонує :

 - активізувати інформаційно – роз’яснювальну роботу  з питань профілактики кору, використовуючи матеріали інформаційного листа  ДУ «ЦГЗ МОЗ України» від 25.02.2019р. № 829 «Про забезпечення своєчасних профілактичних заходів при виникненні осередків кору в організованих колективах».

додаток