Стан інфекційної захворюваності та проведення протиепідемічних заходів в Тростянецькому районі за 3 місяці 2019 року

Епідемічна ситуація в Тростянецькому районі залишилась відносно стабільною. Не зареєстровано спалахів та групових випадків захворювань, пов’язаних із централізованим водопостачанням, об’єктами харчової промисловості, громадського харчування та іншими об’єктами підвищеного епідемічного ризику (організовані дитячі колективи, лікувально-профілактичні заклади, харчові об’єкти ).

Результати реформування в охороні здоров'я на первинній ланці в Тростянецькому районі

06.04.2018 року рішенням 9(позачергової) сесії 7 скликання Тростянецької міської ради №401 було утворено комунальне некомерційне підприємство «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» Тростянецької міської ради та затверджений Статут підприємства.

В структуру закладу ввійшли 5 амбулаторій загальної практики сімейної медицини та 3 фельдшерські пункти Тростянецької міської об'єднаної територіальної громади.

Комунальне некомерційне підприємство "Тростянецька міська лікарня" Тростянецької міської ради

м. Тростянець, вул.Нескучанська, 7
trostyanecka.crl.org.ua

Тростянецьке районне лабораторне відділення Охтирського міськрайонного відділу ДУ «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляє про ускладнення епідемічної ситуації з кору. За повідомленням ДУ «Центр громадськог

             Тростянецьке районне лабораторне відділення Охтирського міськрайонного відділу ДУ «Сумський обласний лабораторний центр   МОЗ України» повідомляє про ускладнення епідемічної ситуації з кору.

             За повідомленням ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України»   в Україні триває спалах кору (інформаційний лист від  25.02.2019р. № 829 «Про забезпечення своєчасних профілактичних заходів при виникненні осередків кору в організованих колективах»  додається).

24 БЕРЕЗНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ТУБЕРКУЛЬОЗОМ

Щорічно 24 березня, у Всесвітній день боротьби з туберкульозом, ми маємо можливість привернути увагу та підвищити інформованість населення стосовно епідемії туберкульозу в Україні, зокрема  і серед населення Тростянецького району.