ВОЛОДИМИР БУРЛАКА: Я ДУЖЕ ДЯКУЮ ВСІМ ТИМ, ХТО СЬОГОДНІ НЕ ЗАЛИШИВСЯ ВДОМА, І ПРИЙШОВ ПРОГОЛОСУВАТИ. ВИ ПРОДЕМОНСТРУВАЛИ, ЩО Є ВІДПОВІДАЛЬНИМИ ГРОМАДЯНАМИ, ЯКІ ТОЧНО ВБОЛІВАЮТЬ ЗА МАЙБУТНЄ ТРОСТЯНЕЧЧИНИ ТА СВОЄЇ ДЕРЖАВИ

Голова Тростянецької районної державної адміністрації Володимир БУРЛАКА по завершенню місцевих виборів подякував всім жителям, які виконали свій громадянський обов'язок та взяли участь у голосуванні

«Щиро дякую всім виборцям, які взяли участь в голосуванні, за терпіння та розуміння, яке Ви проявили до всіх кандидатів на посаду міського голови, кандидатів в депутати обласної, районної та міської рад. Вдячний членам виборчих комісій, спостерігачам, організаціям політичних партій за належну організацію та проведення виборів», - зазначив голова райдержадміністрації.

Власне перебіг голосування, за словами Володимира БУРЛАКИ, відбувався планово та спокійно, без суттєвих порушень. Усі 36 виборчих дільниць розпочали роботу вчасно, зауважень до їх роботи не було. Так само на належному рівні була забезпечена й охорона громадського порядку у день голосування як на виборчих дільницях, так і загалом по району. Серйозних порушень виборчого законодавства не було зафіксовано.

«Можемо констатувати, що місцеві вибори пройшли в Тростянецькому районі на засадах прозорості та законності», - резюмував голова райдержадміністрації Володимир БУРЛАКА.