РОМАН ГРИЩЕНКО: НА СУМЩИНІ МІСЦЕВІ ВИБОРИ ПРОЙДУТЬ ДЕМОКРАТИЧНО, ЧЕСНО ТА ПРОЗОРО

Голова облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО запевнив у цьому Посла Федеративної Республіки Німеччини Анку ФЕЛЬДГУЗЕН. Під час зустрічі в облдержадміністрації вони обговорили досвід прикордонної Сумської області у сфері розвитку публічної політики та громадянського суспільства 

«Виборчий процес уже розпочався. До проведення виборів ми готові. На Сумщині багато партій, які мають рівні права та мають можливість презентувати себе в рівних умовах. Однак, основна увага з нашого боку має бути зосереджена на забезпеченні проведення чесних та прозорих виборчих перегонів, де жителі Сумщини зможуть безперешкодно здійснити своє волевиявлення на користь того чи іншого кандидата або ж політичної партії», – зазначив Роман Грищенко. 

У свою чергу Анка Фельдгузен позитивно відмітила демократичність передвиборчих процесів в області. Зокрема це стосується наявності великої кількості білбордів від різних політичних сил.

Також Посол говорила про успішну реалізацію програми «Велике будівництво» на території області. «На Сумщині я вперше, проте я побачила, як активно проходять будівельні роботи на дорогах. Стан дорожнього покриття викликає тільки позитивне враження», – відмітила Посол Федеративної Республіки Німеччини. 

Анка Фельдгузен зупинилася також на перспективах розвитку аграрної галузі України і наголосила, що Сумська область має потужний аграрний потенціал.

Очільник облдержадміністрації розповів про головні пріоритети розвитку нашого регіону. Це стосується сфери агропромислового комплексу, туризму, розвитку інфраструктури і головне – активної роботи, спрямованої на залучення інвестицій. 

Наприкінці зустрічі обидві сторони обговорили можливість партнерських взаємовигідних зв’язків з Федеративною Республікою Німеччина щодо налагодження експорту продукції до країн ЄС.