МІЖ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЄЮ ТА ГРОМАДСЬКОЮ РАДОЮ ПІДПИСАНО МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ ТА ВЗАЄМОДІЮ

Під час засідання громадської ради був підписаний меморандум між Тростянецькою районною державною адміністрацією в особі голови райдержадміністрації Володимира БУРЛАКИ та інститутами громадянського суспільства, діяльність яких розповсюджується на територію Тростянецького району, в особі голови громадської ради при райдержадміністрації Сергія КРЮКОВА

Метою даного меморандуму є взаємодія та координація діяльності органів влади та інститутів громадянського суспільства, задля збереження громадянської злагоди та консолідації суспільства через налагодження конструктивного діалогу громадськості з органами влади, впровадження громадських ініціатив.

«Я переконаний, що для системної та ефективної роботи необхідно залучати громадськість. Відкритість, прозорість і публічність – це принципи, на яких ми вибудовуємо свою роботу. І підписання Меморандуму – підтвердження цьому. Темп нарощення співпраці дозволяє передбачати динамічний прогрес та напрям у правильному руслі. Головним напрямом меморандуму про співпрацю стане забезпечення участі громадян у формуванні та реалізації державної політики на території району та вирішення питань місцевого значення. Відтак, аби напрацювати узагальнені практики участі громадськості у процесі прийняття рішень передбачається підготовка та реалізація спільних ініціатив, публічних заходів та проєктів. Зокрема, проведення конференцій, семінарів, круглих столів, зустрічей тощо. Сьогодні ми консолідуємо зусилля, аби об'єднати ініціативи та думки», - зазначив очільник району.