У місті Київ відбудеться VIII Міжнародний інвестиційний бізнес-форум «Енергоефективність та відновлювана енергетика»

Цього року VIII Міжнародний інвестиційний бізнес-форум «Енергоефективність та відновлювана енергетика» відбудеться 1-2 листопада 2016 року в НСК «Олімпійський» (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 55).

Проведення цього Форуму буде сприяти розвитку відновлюваної енергетики та підвищенню рівня енергоефективності в країні. Перший день заходу охопить питання розвитку відновлюваної енергетики та залучення інвестицій у цю сферу. Другий день буде присвячений питанням енергоефективності.

Також, у цьому році вперше в рамках Форуму за участю ВП ДП «Центр залучення зелених інвестицій» (www.gidc.in.ua), який створено при Держенергоефективності, буде організовано Investment HUB - платформу для презентації інвестиційного потенціалу України та готових інвестиційних проектів «зеленої» енергетики. У роботі заходу заплановано участь вітчизняних та міжнародних девелоперів проектів у сфері відновлюваної енергетики.

Крім того, цього року для ознайомлення із зразками сучасного енергоефективного обладнання та матеріалів, новітніми технологіями у сфері відновлюваної енергетики в рамках Форуму працюватиме Експозиція енергоефективних рішень, де компанії, що працюють у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики, продемонструють свої рішення для ЖКХ, багатоповерхових будинків, комерційних споруд та приватного сектору.

Пропонуємо очільникам місцевих рад та керівникам бюджетних установ долучитися до роботи Форуму.

З детальною програмою заходів Форуму можна ознайомитись за посиланням: http://saee.gov.ua/forum/shedule.

Звертаємо Вашу увагу, що для участі у Форумі необхідно обов’язково зареєструватися до 25 жовтня 2016 року за посиланням: httз://saee.gov.ua/forum/about/registration. Участь у Форумі безкоштовна.

Місце проведення заходу НСК "Олімпійський", Хол Чемпіонів (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 55).

За додатковими питаннями щодо участі у Форумі звертатися до управління комунікації та зв’язків з громадськістю (тел: (044) 590-59-65, 590-54-08; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).