До уваги очільників місцевих громад, керівників закладів, установ Тростянецького району!

Відповідно до листа Сумської обласної державної адміністрації від 22.08.2016 «Про прийняття заявок на участь у конкурсному відборі» повідомляємо, що Регіональною комісією з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду  регіонального розвитку продовжено прийняття заявок на участь у конкурсному відборі на 2017 рік.

Порядок підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році, а також Перелік документів та умови їх подання для участі у конкурсному відборі, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 року №196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку» та наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 24.04.2015 №80.

До оцінювання не допускаються проекти, заявники яких не надали на розгляд регіональної комісії необхідні документи, визначені вищеназваним наказом, та не розмістили проект на сторінці офіційного веб-сайту Мінрегіону до 10.09.2016.

З нормативно-правовою базою, що стосується питань державного фонду регіонального розвитку, можна ознайомитись за посиланням http://dfrr.minregion.gov.ua/.

Інвестиційні програми і проекти для попереднього відбору надсилати Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 10.09.2016.

Про дату, час, місце проведення конкурсного відбору вищевказаних проектів буде повідомлено додатково.