УЧАСТЬ ГРОМАД РАЙОНУ В ШВЕЙЦАРСЬКО-УКРАЇНСЬКОМУ ПРОЕКТІ DESPRO СПРИЯТИМЕ НАДАННЮ ЯКІСНИХ ПОСЛУГ

Головним завданням DESPRO є сприяння процесу здійснення реформ в напрямках децентралізації  та розвитку місцевого самоврядування в Україні. Третя фаза діяльності швейцарсько-українского проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO розпочалась у травні 2013 року. Головним завданням цієї фази є впровадження та розвиток механізмів децентралізованого надання послуг на рівні малих міст та сіл. Співфінансування проектів громад передбачено у сферах водопостачання, водовідведення та поводження з твердими побутовими відходами.

Саме про це йшла мова під час робочої наради, що відбулась четвертого лютого в Тростянецькій районній державній адміністрації за участю заступника голови районної державної адміністрації Володимира ПИВА, заступника голови Тростянецької районної ради Олександра ЛИПЧЕНКА, начальника управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Лілії ГОНТАР. Також в нараді прийняли участь  начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Дмитро КОЗАЧОК та представники сільських громад району.

Учасники наради розглянули робочі матеріали по будівництву та реконструкції водогонів у Білківській та Станівській сільських радах і визначились щодо підготовки бюджетів проектів у розрізі  заходів та джерел фінансування.

 

Більше інформації про розробку та реалізацію проектів в Тростянецькому районі можна отримати, переглянувши матеріали та світлини на офіційній сторінці Тростянецького районного ресурсного центру розвитку громад на Фейсбуці.