ТРОСТЯНЕЧЧИНА ВІЗЬМЕ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ ПРОЕКТІВ ТА ПРОГРАМ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

15 січня в управлінні економічного розвитку і торгівлі Тростянецької  районної державної адміністрації відбулась нарада по розгляду проекту щодо створення культурно - дозвіллєвого комплексу на базі опорного навчального закладу – Тростянецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 Тростянецької районної ради Сумської області. «Участь у Всеукраїнському конкурсі розвитку місцевого самоврядування є гарною можливістю залучи грантові кошти на розвиток територіальних громад району», - підкреслила, відкриваючи нараду начальник управління економічного розвитку і торгівлі Лілія ГОНТАР.

У ході наради в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Тростянецької районної державної адміністрації Петро КУЗУБ наголосив, що зважаючи на обмеженість бюджетного фінансування, необхідно шукати нові альтернативні джерела фінансування розвитку територій. Наразі матеріально-технічна база навчальних закладів району відповідає вимогам сучасності, але на недостатньому рівні сприяє процесу розвитку дитини, розкриттю її нахилів, підтримці талановитої та обдарованої молоді. Водночас, сьогодні триває пошук нових організаційних і педагогічних ідей, упровадження інноваційних педагогічних технологій освіти і виховання.

  Заступник директора Тростянецької СШ №5 Тетяна ШУДРИК доповіла присутнім про зміст проекту щодо створення культурно-дозвіллевого комплексу на базі опорного навчального закладу – спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5, його бюджет та основні заходи.

«Діяльність такого культурно-дозвіллєвого комплексу дозволить забезпечити рівень виховання дітей, не зводячи його лише до освітньо-виховної співпраці зі школою. Комплекс дасть змогу використовувати нові педагогічні технології і моделі організації позакласної роботи, які будуються на активній художньо-творчій діяльності дітей»,  - зазначила директор комунального закладу Тростянецької районної ради «Районний методичний центр» Лариса ВОЛОЧАЄВА,

За результатами наради керівники відділу освіти, молоді та спорту та комунальних закладів районної ради погодили терміни доопрацювання проекту до участі у Конкурсі та оговорили порядок подання проекту на подальше погодження до районної ради.

Завершуючи зібрання,  начальник управління економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Лілія ГОНТАР запевнила присутніх, що Тростянецький районний ресурсний центр розвитку громад готовий у повному обсязі підтримати сільські ради, установи, організації, заклади у підготовці, написанні та супроводженні проектних пропозицій.

Більше інформації про розробку та реалізацію проектів в Тростянецькому районі можна отримати, переглянувши матеріали та світлини на офіційній сторінці Тростянецького районного ресурсного центру розвитку громад на Фейсбуці.