ГРАНТОВЕ ФІНАНСУВАННЯ ПОСЛУГ З ПІДВИЩЕННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ГРОМАДСЬКИХ БУДІВЕЛЬ

Міжнародна громадська організація «Центр Сприяння Житловим та Муніципальним Реформам» (МГО «ЦСЖМР») запрошує міста та об’єднані територіальні громади до участі у конкурсі на отримання грантів для підтримки впровадження заходів з підвищення енергетичної ефективності громадських будівель.

Грантове фінансування надається в рамках грантової угоди, що укладена між Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та МГО «ЦСЖМР» в рамках проекту «Енергоефективність у громадах II» для реалізації Механізму підтримки послуг з підвищення енергоефективності для громадських будівель (школи, лікарні, дитячі садки та ін.)

Проекти для подання на конкурс можуть включати в себе реалізацію наступних заходів:

  • Енергетичний аудит та розробка енергетичних сертифікатів для громадських будівель;
  • Розробка проектно-кошторисної документації для теплової модернізації громадських будівель (комплексні або окремі заходи);
  • Встановлення муніципальної системи моніторингу споживання енергетичних ресурсів бюджетними будівлями включаючи навчання працівників роботі з програмним продуктом;
  • Розробка плану дій зі сталого енергетичного розвитку ПДСЕР(K) – (або SE(C)AP – Sustainable Energy (and Climate) Action Plan) та інвестиційного плану впровадження ПДСЕР(K);
  • Послуги з фінансового інжинірингу для залучення інвестицій в заходи з підвищення енергоефективності: підготовка техніко-економічних обґрунтувань, конкурсної документації для концесії або приватно-публічного партнерства, тощо;
  • Інші заходи спрямовані на розвиток організаційної спроможності виконавчих органів муніципалітетів, комунальних підприємств/установ тощо з питань розробки та реалізації місцевої енергетичної політики, проектного управління тощо.

До участі в конкурсі запрошуються міста, а також міські ОТГ з чисельністю населення до 200 000 осіб. Заявка може бути поданою від комунального некомерційного підприємства (КНП) міської ради.

Заявки мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  не пізніше 17:00 год., 10 січня 2020 року.

Інформація щодо умов конкурсу розміщена на веб-сайті http://reformcenter.org.ua, анкета та матеріали для завантаження доступні  за посиланням https://bit.ly/36iNd2a.