ІНВЕСТИЦІЙНА ТА ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНА ПОЛІТИКА

ІНФОРМАЦІЯ ОНОВЛЕНА 21.01.2021 РОКУ

ІНВЕСТОРИ ПРОПОНУЮТЬ ЗАЙНЯТИСЯ ПЕРЕРОБКОЮ ВІДХОДІВ В ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАДАХ СУМЩИНИ

Голова облдержадміністрації Василь ХОМА провів зус­тріч із пред­став­ни­ка­ми ТОВ «Ні­мець­ко-Ук­ра­їнсь­ке під­при­ємс­тво «Braun Industrial Technology», які пре­зен­ту­ва­ли свою про­по­зи­ці­ю що­до ін­весту­ван­ня в сис­те­му по­вод­ження з від­хо­да­ми в громадах Сумщини, а са­ме – ство­рен­ня спіль­них під­при­ємс­тв для бу­дів­ниц­тва і екс­плу­ата­ції за­во­дів з пе­ре­роб­ки від­хо­дів

Інвестиційна програма передбачає впровадження німецького досвіду і сучасних технологій в систему поводження з муніципальними відходами. У хо­ді зус­трі­чі бу­ло об­го­во­ре­но мож­ли­вість на­ла­год­ження спів­пра­ці з керівниками місцевих органів самоврядування у цьому напрямку.

СПРИЯТЛИВІ УМОВИ, ІНФРАСТРУКТУРА І ЛЮДСЬКИЙ ПОТЕНЦІАЛ – ТРИ СКЛАДОВІ ДЛЯ ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ НА СУМЩИНУ

На запитання журналістів про те, як очільник області планує залучати інвесторів на Сумщину, Василь ХОМА відповів, що сьогодні необхідно мінімізувати для інвестора ризики втрати коштів

«Створення умов для бізнесу – це головний посил для наших інвесторів. Умови, інфраструктура і людський потенціал – це запорука того, що інвестор прийде на Сумщину. У нас уже є певні напрацювання. Зокрема, у сільськогосподарській та переробній галузях, сфері енергозберігаючих технологій, переробки сміття та ІТ-технологій».

РОМАН ГРИЩЕНКО: ЗА ПІДТРИМКИ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ ВІД СУМЩИНИ МИ РЕАЛІЗУЄМО ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЄКТИ

У розмові із Головою Верховної Ради України Дмитром РАЗУМКОВИМ очільник Сумської облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО розповів про велику підтримку нардепів від Сумщини нашої області

«Для нас Ваш приїзд на Сумщину є дуже важливим, адже Сумщина активно співпрацює з депутатським корпусом», – зазначив у своєму виступі на АТ «ТЕХНОЛОГІЯ», звертаючись до Дмитра Разумкова, голова Сумської облдержадміністрації Роман Грищенко. – За підтримки народних депутатів від Сумщини ми реалізуємо інвестиційні проєкти».

РОМАН ГРИЩЕНКО: ДІЯЛЬНІСТЬ ГРУПИ КОМПАНІЙ «ТЕХНОЛОГІЯ» У НАШІЙ ОБЛАСТІ СВІДЧИТЬ ПРО ІНВЕСТИЦІЙНУ ПРИВАБЛИВІСТЬ СУМЩИНИ

Голова Верховної Ради України Дмитро РАЗУМКОВ разом із головою Сумської облдержадміністрації Романом ГРИЩЕНКОМ та народними депутатами оглянув виробничі потужності заводу пакувальних матеріалів та поліграфічної продукції АТ «ТЕХНОЛОГІЯ»

«Щорічно у розвиток виробництва вкладаються значні обсяги інвестицій, за роки своєї діяльності товариство залучило понад 100 млн доларів. Загальна сума інвестицій по Групі компаній «ТЕХНОЛОГІЯ» – 301,6 млн доларів», – зазначив Роман Грищенко.