Районна газета

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлюваної енергетики України - UA MAP

Відповідно до Національних планів дій з відновлюваної енергетики та енергоефективності на. період до 2020 року, затверджених розпорядженнями Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 902~р та від 25 листопада 2015 р, № 1228-р, важливим завданням' є сприяння залученню інвестицій у проекти з енергоефективності та відновлюваної енергетики.
З цією метою створено Інтерактивну інвестиційну карту з енергоефективності та відновлюваної енергетики України - UA МАР. Ця потужна веб-платформа акумулює інформацію про реалізовані та потенційні проекти з енергоефективності та відновлюваної* енергетики і забезпечує комунікацію мі ж ініціаторами таких проектів та інвесторами з метою сприяння, залученню інвестицій у зазначені сфери.

ФОРУМ ЕКОНОМІЧНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА

За останні роки Китай став ключовим інвестором України. На сьогоднішній день інвестиції в українську економіку склали понад 7 млрд. доларів США і, за словами китайської сторони, це тільки початок. Вже відомо про плани Китаю інвестувати 2,5 млрд. доларів США у вітчизняний АПК і транспортну логістику, понад 2 млрд. доларів США в інфраструктури) проекти, в телекомунікаційні мережі, відновлювальну енергетику та машинобудування.

ЩОДО ПОТРЕБ У ЗАЛУЧЕННІ ЯПОНСЬКОЇ ТЕХНІЧНОЇ ДОПОМОГИ

Повідомляємо, що Японське агентство міжнародного співробітництва проводить щорічне опитування щодо потреб у залученні технічної допомоги Уряду Японії на 2019-2020 роки. Допомога буде надаватися у вигляді консультацій японських експертів, навчальних курсів та можливого постачання обладнання.

ДО ВІДОМА ЗАЦІКАВЛЕНИХ ОСІБ!

Повідомляємо, що українсько-швейцарський проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, Український інститут розвитку фондового ринку Київського національного університету ім. В. Гетьмана, Громадська спілка «Українське об’єднання ринків капіталу» запрошують представників та фахівців органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств міст і об’єднаних територіальних громад до участі у дводенному семінарі «Інструменти фінансування місцевих інвестиційних проектів» (програма семінару у додатках нижче).