РЕФОРМУВАННЯ ЖКГ

ІНФОРМАЦІЯ ОНОВЛЕНА 07.10.2020 

ПІДГОТОВКА ЕНЕРГЕТИЧНИХ ГОСПОДАРСТВ ДО ОЗП: РЕЗУЛЬТАТИ МОНІТОРИНГІВ ДЕРЖЕНЕРГОНАГЛЯДУ

Держенергонаглядом здійснено огляд об’єктів електричних мереж 21 оператора системи розподілу (далі – ОСР) щодо стану їх готовності до роботи в осінньо-зимовий період 2020/2021 року (далі – ОЗП)

За результатами моніторингів виявлено 3 941 порушення вимог нормативних документів у галузі електроенергетики та видано 21 рекомендаційний лист з підготовки об’єктів ОСР до роботи в ОЗП. На початок жовтня жодному ОСР не було підписано Акт готовності об’єкта до роботи в ОЗП.

 

ВОЛОДИМИР БУРЛАКА: СВОЄЧАСНО РОЗПОЧАТИЙ ТА ЯКІСНО ВИКОНАНИЙ ВЕСЬ КОМПЛЕКС ЗАХОДІВ З ПІДГОТОВКИ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО ПЕРІОДУ МОЖЕ ГАРАНТУВАТИ СТАБІЛЬНУ РОБОТУ В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД

На цьому наголосив голова Тростянецької районної державної адміністрації Володимир БУРЛАКА під час доповіді начальника відділу містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Костянтина МАКСИМЦЯ

За інформацією доповідача, на території сільських населених пунктів Тростянецького району відсутні теплопостачальні та теплогенеруючі підприємства та організації.

ПІДГОТОВКА ТЕПЛОВИХ ГОСПОДАРСТВ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ: ОГЛЯД РЕГІОНІВ

Держенергонагляд продовжує активну роботу щодо оцінки готовності теплових господарств суб’єктів відносин у сфері теплопостачання до роботи в опалювальний період 2020-2021 років (далі – ОП)

Так, представником Управління Держенергонагляду у Сумській області взято участь у роботі комісії з перевірки готовності котелень теплопостачальної організації ТОВ  «Сумитеплоенерго» до роботи в ОП. Підприємство надає послуги з теплопостачання 2/3 споживачам м. Суми.

В ОБЛАСНОМУ ЦЕНТРІ ВСІ 20 КОТЕЛЕНЬ ТОВ «СУМИТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВНІСТЮ ГОТОВІ ДО НОВОГО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ

Держенергонагляд продовжує активну роботу щодо оцінки готовності теплових господарств до роботи в опалювальний період 2020-2021 років. У результаті огляду встановлено, що всі 20 котелень ТОВ «Сумитеплоенерго»  повністю готові до опалювального сезону. Усі вимоги Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду виконано у повному обсязі

Представники Управління Держенергонагляду у Сумській області перевірили готовність котелень ТОВ  «Сумитеплоенерго» до роботи в опалювальний період. Підприємство надає послуги з теплопостачання 2/3 споживачам м. Суми.

Більше статей...

  1. ДЕНИС ШМИГАЛЬ: ВСІ РЕГІОНИ УКРАЇНИ ПОВИННІ ПЛАНОВО ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ПОЧАТКУ ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ
  2. НА ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН 2020/21 ТАРИФИ НА ТЕПЛО ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ МАЮТЬ БУТИ ВСТАНОВЛЕНІ З УРАХУВАННЯМ ЦІНИ НА ГАЗ
  3. НА 16,8 МЛН ГРН НАРАХОВАНО ДОМОГОСПОДАРСТВАМ СУМЩИНИ СУБСИДІЙ НА ОПЛАТУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ЗА СЕРПЕНЬ
  4. ПІВНІЧ СУМЩИНИ ГОТУЄТЬСЯ ДО ОСІННЬО-ЗИМОВОГО ПЕРІОДУ
  5. СУМЩИНА ГОТУЄТЬСЯ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ
  6. ПРЕЗИДЕНТ: УЖЕ Є ПРИКЛАДИ, КОЛИ УКРАЇНЦІ БЕРУТЬ ІПОТЕКУ ПІД 10%
  7. НА СУМЩИНІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ПІДГОТОВКА ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ
  8. ПИТАННЯ ТАРИФІВ НА ГАЗ ЗНАХОДИТЬСЯ ПІД УВАГОЮ ЦЕНТРАЛЬНИХ ОРГАНІВ ВЛАДИ ТА ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ
  9. АТ «СУМИГАЗ» ПОВІДОМЛЯЄ
  10. СУМЩИНА СЕРЕД 12 ОБЛАСТЕЙ УКРАЇНИ, ДЕ СТАРТУВАВ ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ З АВТОМАТИЗАЦІЇ БАЗ ДАНИХ ЕНЕРГЕТИЧНИХ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ХАРАКТЕРИСТИК БУДІВЕЛЬ