ДО УВАГИ ЗАЦІКАВЛЕНИХ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Відповідно до листа Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації від 13.09.2018 №03.1/922 «Щодо виставкових заходів з безпеки та оборони країни» інформуємо, що на честь святкування Дня захисника України в м. Києві відбудуться виставкові заходи з безпеки та оборони країни, а саме:

XI Міжнародний авіакосмічний салон “Авіасвіт - XXI”

Літальні апарати всіх типів і призначень, обладнання для аеропортів і терміналів, будівництво, ремонт, модернізація та технічне обслуговування авіаційної техніки, ракетних систем і космічних апаратів.

 

•XVII Міжнародна спеціалізована виставка “Технології захнсту/ПожТех-2018”

Для підприємств, установ, організацій усіх галузей народного господарства: технології пожежної безпеки територій, будівель та споруд, системи автоматизованого контролю стану безпеки об’єктів і оповіщення при виникненні надзвичайних ситуацій, цивільний захист населення, охорона праці та промислова безпека, засоби захисту та рятування, оснащення пожежно-ряггувальних підрозділів.

XV Міжнародна спеціалізована виставка “Зброя та Безпека - 2018”

Для військових та спецпідрозділів: оснащення солдата, нове (модернізоване) озброєння, військова та спеціальна техніка для Збройних Сил і правоохоронних органів, військова авіаційна техніка та наземне обладнання, тилове забезпечення,
технічні засоби охорони кордону та прикордонного контролю. Для цивільних: мисливська, спортивна, холодна зброя, екіпірування та спорядження. Місце проведення: Міжнародний виставковий центр, м. Київ, Броварський пр., 15.

Дата проведення: 9-12 жовтня 2018 року. У дні роботи виставок більше 400 підприємств-учасників із 14 країн світу продемонструють свою продукцію на площі більше 20 000 м2 у павільйонах МВЦ. Крім того, на Вас чекає експозиція натурних зразків сучасної військової, авіаційної та рятувальної техніки на відкритих майданчиках. Запрошуємо керівників, фахівців зацікавлених підприємств відвідати спеціалізовані виставки та супутні заходи. Прохання врахувати, що 9 жовтня - день офіційних делегацій: обмежене відвідування - вхід на виставку тільки для фахівців за службовими посвідченнями силових структур, держслужбовців, у складі делегації за  офіційними списками підприємств та організацій. Вартість вхідного квитка, дійсного для 3-х виставок - 60 гривень. За довідками звертатися за тел.: (044) 201-11-63 Про учасників та програму заходів дізнавайтесь на сайті: www.iec-expo.com.ua