ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА НАДАННЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ СУБЄКТАМ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

21 червня 2013 року в Тростянецькій районній державній адміністрації пройшов семінар-зустріч з представниками бізнесу району з питання роз’яснення конкурсу з визначення суб'єктів малого та середнього підприємництва для надання фінансової підтримки за рахунок коштів обласного бюджету.

На семінарі були присутні начальник Управління економічного розвитку і торгівлі Лілія Гонтар та представники комунальної установи «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради.

Конкурс проводиться відповідно до рішення Наглядової ради Фонду від 07 червня 2013 року протокол № 37 та Положення про проведення конкурсу з визначення суб'єктів малого та середнього підприємництва для надання фінансової допомоги, затверджене Рішенням Наглядової ради від 07.06.2013 протокол № 37.

Інформація про умови проведення конкурсу, документи необхідні для прийняття участі у конкурсі розміщено на сайті http://bizhelp.in.ua.

Документи приймаються протягом 20 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: місто Суми, вулиця Кооперативна, 3, другий поверх.

Кінцевий строк подачі документів 01 липня 2013 року 17 годин 30 хв.

Телефони для довідок 0(542)659-117, 0503075668, електронна адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. сайт http://bizhelp.in.ua