У Тростянецькій райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань забезпечення повноти сплати податків до державного і місцевого бюджетів. Бюджету Пенсійного фонду, погашення податкового боргу та запобігання неплатоспроможності та банкрутства підп

Сьомого серпня 2013 року під головуванням заступника  голови Тростянецької райдержадміністрації Павла РОЖЕНКА відбулося засідання  комісії з питань забезпечення повноти сплати податків до державного і місцевого бюджетів. Бюджету Пенсійного фонду, погашення податкового боргу та запобігання неплатоспроможності та банкрутства підприємств, у якому взяли участь заступник начальника інспекції – начальник Тростянецького відділення Охтирської ОДПІ ГУ Міндоходів в Сумській області Роман КУЛІНІЧ, начальник управління Пенсійного фонду України в Тростянецькому районі Андрій КОРЖ, начальник управління праці та соціального захисту населення  Олексій НОВОХАТСЬКИЙ, представники  управління економічного розвитку і торгівлі та управління АПР Тростянецької  районної державної адміністрації, інші члени комісії.

У ході засідання заступником начальника  інспекції – начальником Тростянецького відділення Охтирської ОДПІ ГУ Міндоходів в Сумській області Романом Кулінічем були визначенні пріоритетні напрямки роботи, направлені на вирішення питання погашення заборгованості  на підприємствах, установах та організаціях району по податковому боргу.

За підсумками проведеної роботи податковий борг (без врахування підприємтв -банкрутів) до Зведеного бюджету зменшився у порівнянні з 01.01.2013 року на 419,8 тис. грн., та становить 3328,5 тис. грн. Податковий борг до Державного бюджету  зменшився на 427,8 тис. грн., а саме  з 3328.8 тис. грн. до 2874,2тис. грн., до місцевого бюджету податковий борг зменшився на 433.9 тис. грн., а саме  з 888,2 тис. грн. до 454.3 тис. грн. Податковий борг банкрутів становить 653.1 тис.грн.

Слід відзначити, що станом на 7.08.2013 податковий борг скоротився близько на 250 тис. грн.  Загалом на 01.08. 2013 р. податковий борг зменшився на 1008,6 тис. грн.., тобто має місце  тенденція щодо зменшення податкового боргу в обсязі близько 200 тис. грн. щомісяця.