До відома суб’єктів господарювання

Управління економічного розвитку і торгівлі Тростянецької районної державної адміністрації інформує, що 10-11 серпня 2013 року у рамках відзначення Дня Краснопільського району в селі Миропілля Краснопільського району відбудеться V Міжрегіональний ярмарок за участю суб’єктів господарювання області та прикордонних регіонів Російської Федерації.

До участі в Ярмарку запрошуються підприємства торгівлі з реалізації продуктів харчування, непродовольчих товарів, книжкової та сувенірної продукції, у тому числі майстри народних промислів, заклади ресторанного господарства, які зможуть продемонструвати та реалізувати свою продукцію.

Додаткову інформацію щодо умов участі в ярмарку можна отримати в організаторів заходу: директор - координатор ярмарку Мірошниченко Олексій Олександрович, ел.адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , тел. 0665063082, 0964744573, відповідальний працівник Краснопільської районної державної адміністрації Яремчук Юрій Анатолійович, тел. 0994998284.

У разі зацікавленості у зазначеному заході  пропонуємо ознайомитися з умовами участі в ярмарку, оформити заявку-договір з розпорядником КП «Преображенське» та отримати картку учасника і перепустку на автомобіль.

Суб’єктів господарювання, які мають бажання прийняти участь в V Міжрегіональному ярмарку в селі Миропілля просимо повідомити управління економічного розвитку і торгівлі Тростянецької районної державної адміністрації про прийняте рішення в термін до 30.07.2013 року у паперовому (за адресою: вул. Горького, буд. 3, каб. №3, тел. 5-12-87) або електронному вигляді (на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Умови участi в ярмарку

Заявка-договір для підприємців на участь в Міжрегіональному Миропільському ярмарку