ВОЛОДИМИР БУРЛАКА: ЧІТКЕ ТА ПОСТУПОВЕ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ СПРИЯЄ СТАБІЛІЗАЦІЇ І РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ РАЙОНУ, ПОДАЛЬШОМУ РОЗВИТКУ АГРОПРОМИСЛОВОГО ПОТЕНЦІАЛУ, СТИМУЛЮЄ РОЗВИТОК ПІДПРИЄМНИЦТВА

На цьому наголосив голова Тростянецької районної державної адміністрації Володимир БУРЛАКА під час засідання колегії

«В звітному періоді робота райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, установ та організацій бюджетної та соціальної сфер, малого та середнього бізнесу району була спрямована на забезпечення збалансованого соціально-економічного розвитку району, ефективного використання наявних природних, трудових та фінансових ресурсів, виконання планових завдань із наповнення бюджетів усіх рівнів, економне споживання енергоносіїв, вирішення актуальних проблем життєдіяльності району», - зауважив очільник району.

Щодо виконання програми економічного і соціального розвитку району, то, як зазначив голова Тростянецької райдержадміністрації Володимир БУРЛАКА, попри загалом позитивний результат, слід більш чітко працювати над тими напрямками, які дозволять реально говорити про покращення соціально-економічної ситуації в районі. «Незважаючи на певні економічні труднощі, діяльність районної влади спрямовувалась на підвищення соціальної ефективності економічного зростання, сприяння розвитку сфер господарювання, поліпшення на цій основі стандартів життя та доступності якісних послуг для населення. Ми можемо говорити, що було забезпечено стабільно – динамічний розвиток Тростянецького району, але завдання максимум – зробити так, щоб цей розвиток відчув на собі кожен мешканець району», - сказав очільник району. Більше 90 відсотків заходів програми стосуються вирішення соціальних питань. Це в свою чергу дало можливість забезпечити зростання середньомісячної заробітної плати, пенсії, соціальних виплат, зайнятості населення. Саме ці завдання визначені як пріоритетні у програмі та є визначальними для органів виконавчої влади і місцевого самоврядування.