ДО ВІДОМА СУБ`ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

З метою розвитку галузі коноплярства, залучення представників малого та середнього бізнесу до запровадження технологій вирощування і переробки конопель, популяризації продукції із конопель серед населення у селищі Сад Сумського району Сумської області відбудеться етнічно-фольклорний аграрний фестиваль «HempFest».

 

Учасники та відвідувачі заходу матимуть можливість дізнатись про передові технології вирощування, збирання та переробки промислових конопель, долучатися до дегустації конопляних страв за народними рецептами.    Під час заходу заплановано проведення семінару за участю науковців, аграріїв, бізнесменів та професіоналів галузі; ярмарку виробів із конопель; майстер-класів та етнографічних конкурсів; фешн-шоу; концертної програми.

Ініціаторами фестивалю виступили Інститут сільського господарства Північного Сходу НААН України та Сумська обласна державна адміністрація.

Разом з цим, буде проведено виїзд на демонстраційно-технологічний полігон, на якому сільськогосподарським товаровиробникам буде надано консультації фахівців щодо інтенсивних технологій вирощування конопель в умовах Північно-Східного регіону Сумської області.

Урочистості розпочнуться 17 серпня 2019 року о 10:00 годині на території Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН України за адресою: вул. Зелена 1, с. Сад, Сумського району.

18 серпня о 10-00 годиніза вищевказаною адресою відбудеться науково-практичний семінар за участю науковців, аграріїв, бізнесменів та професіоналів галузі. Учасники та відвідувачі заходу матимуть можливість дізнатися про передові технології вирощування, збирання та переробки промислових конопель.

Запрошуємо прийняти  участь у даному заході.