Районна газета

Міжнародні виставкові заходи

За інформацією Асоціації українського бізнесу в Польщі у період 10 – 11 травня 2018 року у Польщі пройде дводенний VIII Міжнародний форум «День Українського Бізнесу в Польщі». Перший день форуму відбудеться 10 травня у Варшаві, другий - 11 травня у Гданську.

Під час роботи форуму передбачається обговорити широкий спектр актуальних питань економічного співробітництва, зокрема перспективи інвестування польського бізнесу в українську економіку, можливості збільшення товарообігу між країнами, питання інноваційного і регіонального розвитку, будівельної галузі, розвитку відновлювальної енергетики та енергозбереження, нові можливості для розвитку транспорту та інфраструктури, перспективи розвитку внутрішнього водного і морського транспорту, портової інфраструктури, суднобудівної промисловості та багато інших.

ПРО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «НЕЙМОВІРНІ СЕЛА УКРАЇНИ 2018»

Тростянецька районна державна адміністрація доводить до відома, що 02.03.2018 розпочато прийом заявок на III Всеукраїнський конкурс «Неймовірні  села України 2018»

        Проект організовано онлайн-ресурсом AgroPortal.ua за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ), Посольства Франції в Україні, Посольства Королівства Нідерланди в Україні, проекту «Німецько-український агрополітичний діалог», компанії «Бейкер Тіллі Україна», Асоціації об'єднаних
територіальних громад України, Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад.

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ВСЕСВІТНЬОЇ АКЦІЇ ГОДИНА ЗЕМЛІ 2018

       Тростянецька районна державна адміністрація  повідомляє, що 24 березня 2018 року проводиться всесвітня кампанія Година Землі 2018, яка організовується Всесвітнім фондом природи

       Вимкнувши світло 24 березня 2018 року о 20:30 на 1 годину ми покажемо необхідність об’єднаних дій для збереження природи нашої Планети.

Довідка про соціально-економічний розвиток Тростянецького району за січень 2018 року

Адміністративний центр району - місто Тростянець, розташоване за 60 км від обласного центру. Загальна площа території району - 1,01154 тис. кв. км. Чисельність наявного населення у Тростянецькому районі в цілому станом на 01.01.2018 складає 34,402 тис. осіб.

Станом на 01.03.2018 виконуючий обов’язки голови Тростянецької районної державної адміністрації – Сипко Олег Дмитрович.