МІНАГРОПОЛІТИКИ ПЕРЕРАХУВАЛО 306 МЛН. ГРИВЕНЬ НА ВИПЛАТУ ДОТАЦІЙ В АВТОМАТИЧНОМУ РЕЖИМІ

Міністерством аграрної політики та продовольства України перераховано на небюджетний рахунок, відкритий в Державній казначейській службі України, 306,3279 млн. гривень для автоматичної виплати дотацій у рамках державної підтримки сільгосптоваровиробників

Таке перерахування відбулося відповідно до Порядку розподілу бюджетної дотації для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції у 2017 році, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 лютого 2017 р. № 83.

До виплати у квітні 2017 року було акумульовано 217,3 млн. гривень. Окрім того, за рахунок наповнення спеціального фонду Державного бюджету, було перераховано додаткових 88, 9872 млн. гривень для виплати бюджетної дотації аграріям для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції.

Після формування Державною фіскальною службою Реєстру отримувачів бюджетної дотації, Держказначейство здійснить перерахування в автоматичному режимі відповідним отримувачам суми бюджетної дотації.

Здійснення виплати таких дотацій за лютий місяць 2017 року відбувається за окремими умовами у зв’язку з термінами набуття чинності відповідних нормативно-правових актів. Здійснення державної підтримки з березня місяця здійснюється у звичайному режимі.

З умовами надання бюджетної дотації можна ознайомитися за посиланням:  

 http://www.minagro.gov.ua/uk/ministry?nid=23433

За даними офіційного сайту   Міністерства аграрної політики та продовольства України