Спеціалізована виставка-продаж міні-технологій в Узбекистані

Відповідно до інформації Міністерства економічного розвитку і торгівлі України 21-29 травня 2015 року у Центральному павільйоні Національної виставки компанії «Узекспоцентр» у місті Ташкент (Республіка Узбекистан) проходитиме X Міжнародна спеціалізована виставка-продаж міні-технологій і компактного обладнання для сільського господарства ((Uzbekistan Agrominitech Expo -2015».

Організаторами виставки є Міністерство зовнішніх зв'язків, інвестицій і торгівлі Республіки Узбекистан, Торгово-промислова палата Узбекистану та Асоціація фермерських господарств.

Виставка включає 10 тематичних розділів, за якими проводитимуться окремі семінари (з інформацією можливо ознайомитися на веб-сайті: agrominitech.mfer.uz).

За більш детальною інформацією звертатися за телефоном: (99871) 2385610, 2345440, 2344088 та e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .