ДО ВІДОМА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

Повідомляємо, що 21-23 березня 2019 року у м. Львові планується проведення Міжнародної виставки та форуму з розвитку фермерства «AGROPORT West Lviv-2019», що проходитиме на території Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького.

До відома суб’єктів господарювання

Повідомляємо, що за підтримки Посольства Киргизької Республіки в Україні Сумська торгово-промислова палата із 22 по 26 квітня 2019 року візьме участь у діловому візиті української бізнес делегації до Киргизької республіки.

Протягом перебування у КР члени делегації візьмуть участь в українсько-киргизькому бізнес форумі, відвідають киргизькі підприємства.

ОГОЛОШЕННЯ

Обласна конкурсна комісія з питань надання субʼєктам господарювання агропромислового комплексу часткової компенсації відсоткової ставки за залученими у національній валюті банківськими кредитами, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 р. № 300 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів» (зі змінами), розпочинає приймання від субʼєктів господарювання агропромислового комплексу заявок на участь у конкурсі та необхідних документів відповідно до п.8 зазначеної вище Постанови