Районна газета

ДО ВІДОМА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Повідомляємо, що 12 грудня 2017 року в м. Роттердам (Нідерланди) відбудеться міжнародна конференція «Innovation in Agrofood and Logistics».

Організаторами заходу з української сторони виступають Посольство України в Королівстві Нідерланди, Торгово-промислова палата України, Українсько-нідерландська ділова рада та Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі (ITFC). З боку співорганізаторів заходу - нідерландська бізнес-організація Rotterdam Partners.

Основна мета заходу сприяння двосторонньому інвестиційному та інноваційному співробітництву в аграрній та інфраструктурній сферах.

До відома суб`єктів господарювання

Для найбільш повного задоволення інформаційних потреб своєчасними та надійними статестичними даними Головним управлінням статистики у Сумській області запроваджено централізоване опрацювання запитів.

         Пропонуємо у разі необхідності, звертатися із запитами на інформацію до Головного управління статистики у Сумській області:

         Адреса: вул. Супруна, 16, м. Суми, 40481

         Телефон/факс: 77-08-57, 25-21-18

         e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

До відома суб’єктів господарювання!

Надсилаємо до відома копію листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 19.09.2017 №4603-05/33008-06 щодо експорту окремих видів продукції до Турецької Республіки.

КОПІЯ ЛИСТА 

Про проведення Міжнародного фестивалю хліба

За інформацією Посольства України в Турецькій Республіці, у період з 13.10.2017 по 15.10.2017 у м. Анкара (Туреччина) відбудеться «Міжнародний фестиваль хліба».

Метою заходу є ознайомлення з культурою та історією турецького хліба та встановлення нових ділових зв’язків. Для презентації своїх національних виробів з хліба планується запросити представників з Азербайджану, Боснії та Герцеговини, Казахстану, Киргизії, Узбекистану, Туркменістану, Македонії, України та інших країн.