Районна газета

МІНАГРОПРОД ПЛАНУЄ ЗМІНИТИ ФОРМУЛУ РОЗРАХУНКУ ДОТАЦІЙ АГРАРІЯМ

У відомстві заявили, що наступного року система держпідтримки галузі запрацює з січня, а не з лютого, як у 2017 році

Міністерство аграрної політики і продовольства планує змінити формулу розрахунку дотацій в рамках програми прямої державної підтримки вітчизняної сфери сільського господарства, на реалізацію якої в 2017 році передбачено 4 млрд грн. Про це повідомила прес-служба відомства.

«Мінагропрод працює над удосконаленням формули розрахунку дотацій сільгосптоваровиробникам в рамках програм державної підтримки», - йдеться в повідомленні.

ДО ВІДОМА АБІТУРІЄНТІВ

Державний навчальний заклад «Гадяцьке аграрне училище» здійснює підготовку робочих кадрів за професіями: бджоляр, садовод, овочівник, квітникар, лісник, єгер. Навчання здійснюється на державній та контрактній основі.

Також даний навчальний заклад здійснює підвищення кваліфікації та перепідготовку працівників господарств на контрактній основі.

Більш детально з умовами прийому документів можна ознайомитися на сайті навчального закладу: https://dnzgau.jimdo.com або за телефоном:         (05354) 2-06-75.

МІНАГРОПОЛІТИКИ ПІДГОТОВЛЕНО ПРОЕКТ ПОСТАНОВИ КМУ «ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ПО ПОРЯДКУ ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ, ПЕРЕДБАЧЕНИХ У ДЕРЖАВНОМУ БЮДЖЕТІ ДЛЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ ЗАХОДІВ В АГРОПРОМИСЛОВОМУ КОМПЛЕКСІ ШЛЯХОМ ЗДЕШЕВЛЕННЯ КРЕДИТІВ»

Міністерством аграрної політики та продовольства України на офіційному веб-сайті опубліковано проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів»

Зазначеним проектом передбачено, що компенсація надається на конкурсній основі суб’єктам господарювання агропромислового комплексу - юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми та форми власності та фізичним особам - підприємцям за укладеними кредитними договорами в 2015-2017 роках.

АГРАРІЇ З ПОЧАТКУ РОКУ ОТРИМАЛИ МАЙЖЕ 322 МЛН. ГРИВЕНЬ БЮДЖЕТНОЇ ДОТАЦІЇ

Аграрії України отримали бюджетну дотацію за березень у розмірі 241,8 млн. гривень, що втричі більше за попередній період 

Загалом, сума виплат, отриманих у 2017 році, склала 321,6 млн. гривень.

«Сума дотацій за новий звітний місяць зросла більше ніж утричі. На сьогодні наші аграрії вже отримали майже 322 млн. гривень. Це підтверджує, що програма працює, кошти надходять у автоматичному режимі відповідно до сплачених податків. Закликаю виробників, які ще не зареєструвалися, подавати документи та скористатися державною підтримкою», - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий.

До відома суб`єктів господарювання Щодо участі у Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2017»

 

 

 

Повідомляємо, що з 07.06.2017 по 10.06.2017 на території Національного Комплексу «Експоцентр України» у м. Київ відбудеться XXIX Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2017».

У рамках виставки буде представлено спеціалізовану експозицію «Сільський розвиток через самоорганізацію та підприємницькі ініціативи сільського населення», з кращих практик сільського зеленого туризму, пілотних проектів зі створення кластерів на базі об'єднаних територіальних громад тa тематичних майстер-класів з народних промислів.

Більше статей...

  1. До відома суб`єктів господарювання Щодо застосування пестицидів і агрохімікатів
  2. ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ВІДШКОДУВАННЯ ВИТРАТ ЗА НАПРЯМКАМИ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ АПК
  3. Довідка про хід проведення комплексу весняно-польових робіт у 2017 році.
  4. ГРАФІК проведення ярмаркових заходів в Тростянецькому районі на тиждень з 01 по 07 травня 2017 року
  5. ГРАФІК проведення ярмаркових заходів в Тростянецькому районі на тиждень з 24 по 30 квітня 2017 року
  6. ГРАФІК проведення ярмаркових заходів в Тростянецькому районі на тиждень з 17 по 23 квітня 2017 року
  7. МІНАГРОПОЛІТИКИ ПЕРЕРАХУВАЛО 306 МЛН. ГРИВЕНЬ НА ВИПЛАТУ ДОТАЦІЙ В АВТОМАТИЧНОМУ РЕЖИМІ
  8. ГРАФІК проведення ярмаркових заходів в Тростянецькому районі на тиждень з 10 по 16 квітня 2017 року
  9. До відома суб`єктів господарювання
  10. ГРАФІК проведення ярмаркових заходів в Тростянецькому районі на тиждень з 03 по 09 квітня 2017 року