Районна газета

Про проведення Міжнародного фестивалю хліба

За інформацією Посольства України в Турецькій Республіці, у період з 13.10.2017 по 15.10.2017 у м. Анкара (Туреччина) відбудеться «Міжнародний фестиваль хліба».

Метою заходу є ознайомлення з культурою та історією турецького хліба та встановлення нових ділових зв’язків. Для презентації своїх національних виробів з хліба планується запросити представників з Азербайджану, Боснії та Герцеговини, Казахстану, Киргизії, Узбекистану, Туркменістану, Македонії, України та інших країн.

«ОРГАНІЧНЕ ВИРОБНИЦТВО – ПОВАГА ДО СЕБЕ ТА СВОЄЇ ЗЕМЛІ»

Форум з такою назвою і виставка «Продукти для здорового життя» відбудеться 8 вересня в Сумах у виставковому центрі «Іллінський»

Міжнародний форум проходитиме вдруге і його учасники розглянуть теми щодо тенденцій та перспектив експорту органічної продукції, контролю стандартів продуктів харчування на Сумщині, актуальних програм підтримки українських аграріїв, перспектив співпраці сільгоспвиробників України та Канади і розвитку органічного бджільництва.

ДО УВАГИ СІЛЬГОСПТОВАРОВИРОБНИКІВ

З 10.08.2017 обласна конкурсна комісія з питань надання суб’єктам господарювання агропромислового комплексу часткової компенсації відсоткової ставки за залученими у національній валюті банківськими кредитами, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 р. № 300 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів» (зі змінами), розпочала приймання від суб’єктів господарювання агропромислового комплексу заявок на участь у конкурсі та необхідних документів відповідно до п.8 зазначеної вище постанови

До відома суб’єктів господарювання!

Доводимо до Вашого відома, що 21-22 листопада 2017 року у м. Пекіні заплановано проведення 9-ї сесії Ярмарки китайських інвестицій за кордоном COIFAIR-2017.

Ярмарок є головною подією в сфері інвестицій Китаю за кордон. В його рамках організовуються виставки, інвестиційні форуми, презентації проектів, ділові переговори. Даний майданчик збирає представників підприємств реального сектора економіки, фінансових установ, сервісних компаній, державних органів влади, міжнародних організацій, експертів та працівників науково-дослідних об’єднань. Форум об’єднує представників більш ніж 100 країн. У COIFAIR-2017 планується участь близько 1000 великих державних та приватних підприємств.