Районна газета

ДО УВАГИ СІЛЬГОСПТОВАРОВИРОБНИКІВ

З 10.08.2017 обласна конкурсна комісія з питань надання суб’єктам господарювання агропромислового комплексу часткової компенсації відсоткової ставки за залученими у національній валюті банківськими кредитами, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 р. № 300 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів» (зі змінами), розпочала приймання від суб’єктів господарювання агропромислового комплексу заявок на участь у конкурсі та необхідних документів відповідно до п.8 зазначеної вище постанови

До відома суб’єктів господарювання!

Доводимо до Вашого відома, що 21-22 листопада 2017 року у м. Пекіні заплановано проведення 9-ї сесії Ярмарки китайських інвестицій за кордоном COIFAIR-2017.

Ярмарок є головною подією в сфері інвестицій Китаю за кордон. В його рамках організовуються виставки, інвестиційні форуми, презентації проектів, ділові переговори. Даний майданчик збирає представників підприємств реального сектора економіки, фінансових установ, сервісних компаній, державних органів влади, міжнародних організацій, експертів та працівників науково-дослідних об’єднань. Форум об’єднує представників більш ніж 100 країн. У COIFAIR-2017 планується участь близько 1000 великих державних та приватних підприємств.

ПОГОДНІ УМОВИ СПРИЯЮТЬ АГРАРІЯМ ТРОСТЯНЕЧЧИНИ У ПРОВЕДЕННІ ЖНИВ

Сільськогосподарські підприємства Тростянецького району продовжують збирання ранніх зернових та зернобобових культур

На сьогоднішній день, згідно з оперативними даними, по Сумській області обмолочено ранніх зернових та зернобобових культур на площі 151,44 тисяч гектарів (71%), намолочено 768,7 тисяч тонн при середній урожайності 48,8 ц/га.

Станом на 07.08.2017 господарствами району обмолочено ранніх зернових та зернобобових культур на площі 6929 гектари або 68% до плану, намолочено 33651 тонн при середній урожайності 48,6 ц/га, в тому числі озимої пшениці обмолочено – 5850,5 гектарів або 64,1 % до плану, намолочено 29279 тонн, при середній урожайності – 50,0 ц/га, ярого ячменю – 444 гектарів або 97,6 % до плану, намолочено 2343 тонн при середній урожайності 52,7 ц/га.

Увага! Земельний аукціон!

Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Сумській області проводиться підготовка до приватизації шляхом продажу на аукціоні об'єктів державної власності разом із земельними ділянками, на яких розташовані об'єкти.

Землеустрою підлягає земельна ділянка, на якій розташовано державне нерухоме майно - будівля магазину. Місцезнаходження об'єкта: Сумська обл., м. Тростянець, пл. Шухляєва, 1а, що обліковується на балансі ПрАТ «Хлібзавод «Залізничник».

НА ТРОСТЯНЕЧИННІ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ ЯГІДНОГО КЛАСТЕРУ

Сьогодні на території Боромлянської сільської громади, було проведено семінар  щодо створення кластера з виробництва ягідної продукції

У заході взяли участь заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Микола Подопригора, тимчасово виконуючий обов’язки директора Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Петро Турчин, перший заступник голови   Тростянецької районної державної адміністрації Олег Сипко, виконуючий обов’язки начальника управління агропромислового, економічного розвитку та житлово-комунального господарства  Наталія Кошелева, Боромлянський сільський голова Василь Романіка, підприємець Олександр Дерев’янчук.

Більше статей...

  1. Увага! Земельний аукціон!
  2. До уваги керівників сільськогосподарських підприємств
  3. АГРАРІЇ РАЙОНУ НАРОЩУТЬ ТЕМПИ ЗБИРАННЯ РАННІХ ЗЕРНОВИХ ТА ЗЕРНОБОБОВИХ КУЛЬТУР
  4. РОЗПОЧАВСЯ КОНКУРС НА ОДЕРЖАННЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ ФЕРМЕРСЬКИМИ ГОСПОДАРСТВАМИ
  5. УДОСКОНАЛЕНО МЕХАНІЗМ ЗДЕШЕВЛЕННЯ КРЕДИТІВ ДЛЯ МАЛИХ ТА СЕРЕДНІХ АГРАРІЇВ
  6. АГРАРІЇ ТРОСТЯНЕЦЬКОГО РАЙОНУ РОЗПОЧАЛИ ЗБИРАННЯ РАННІХ ЗЕРНОВИХ ТА ЗЕРНОБОБОВИХ КУЛЬТУР
  7. НА СУМЩИНІ ГОТУВАТИМУТЬ ПРОФЕСІЙНИХ РЕГІОНАЛЬНИХ МЕНЕДЖЕРІВ
  8. ЗАТВЕРДЖЕНІ ФОРМИ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЧАСТКОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ ВАРТОСТІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ ТА ОБЛАДНАННЯ ВІТЧИЗНЯНОГО ВИРОБНИЦТВА
  9. СФОРМОВАНО ПЕРЕЛІК ВІТЧИЗНЯНОЇ ТЕХНІКИ ТА ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ, ВАРТІСТЬ ЯКИХ ЧАСТКОВО КОМПЕНСУЄТЬСЯ ЗА РАХУНОК КОШТІВ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ
  10. МІНАГРОПРОД ПЛАНУЄ ЗМІНИТИ ФОРМУЛУ РОЗРАХУНКУ ДОТАЦІЙ АГРАРІЯМ