Районна газета

До відома розпорядників бюджетних коштів!

Ураховуючи оновлення законодавства у сфері публічних закупівель Сумською торгово-промисловою палатою проводяться навчання для членів тендерних комітетів, відповідальних осіб по допороговим закупівлям та учасників торгів у сфері публічних закупівель.

Протягом багаторічного досвіду навчання у Сумській ТПП налагоджено комплексний підхід до висвітлення процедур публічних закупівель через теоретичну підготовку, практичну роботу із проблемними ситуаціями, забезпечення методичною літературою із оновленнями.

Найближче навчання відбудеться 7-8 листопада 2016 року. На семінарах будуть розглянуті важливі питання сьогодення, а саме:

До відома розпорядників бюджетних коштів та інших зацікавлених осіб!

З 01 серпня 2016 року вступив у силу Закон України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25.12.2015, відповідно до якого всі Замовники зобов’язані використовувати електронну систему закупівель для придбання товарів, робіт та послуг.

Українська Універсальна Біржа пропонує Вам розглянути пропозицію щодо організації семінарів та презентацій з питань публічних закупівель у місті Полтаві та області для Замовників та Постачальників.

До відома будівельних компаній!

На виконання листа Сумської обласної державної адміністрації від 13.10.2016 №01-19/7082 «Про надання інформації» повідомляємо, що Донецька область за підтримки Президента України Петра Порошенка та Верховної Ради України розпочинає реалізацію проектів з відновлення інфраструктури. На 2016 рік сформовано перелік із 871 інфраструктурного проекту, які планується здійснити за рахунок бюджетних та позабюджетних коштів.

З метою забезпечення прозорості та конкурентних умов для будівельних компаній, усі закупівлі товарів і робіт здійснюватимуться виключно через систему електронних торгів ProZorro.

СЕМІНАР-НАВЧАННЯ ПО ВПРОВАДЖЕННЮ СИСТЕМИ PROZORRO ДЛЯ СІЛЬСЬКИХ ГОЛІВ

11 жовтня 2016 року в Тростянецькій районній державній адміністрації відбувся практичний семінар по впровадженню системи ProZorro. До участі у семінарі були запрошені сільські голови, керівники бюджетних установ, підприємств, організацій, головні бухгалтери, юристи, економісти. Загалом у заході прийняло участь понад 80 чоловік.
Семінар проводив представник електронного майданчику «E-tender» Кирич Михайло Михайлович, який детально розповів про процедуру проведення закупівель на прикладі електронного майданчика «E-tender». Він окремо зупинився на кожному етапі проведення допорогових закупівель та відкритих торгів, відповів на всі запитання по закупівлям, які цікавили присутніх.