ТРОСТЯНЕЦЬКІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ПЕРЕВІРЯЮТЬ ДОТРИМАННЯ КАРАНТИННИХ ЗАХОДІВ ГРОМАДЯНАМИ МІСТА

З 6 квітня, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України, посилилися заходи щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції 

Поліція продовжує превентивну роботу з населенням. Головне завдання правоохоронців – попередити громадян про необхідність дотримання карантинних обмежень.

 

«Кожного дня, з початку введення карантинних заходів, працівники поліції перевіряють, як дотримуються мешканці та гості міста вимог законодавства України, - коментує начальник Тростянецького відділення поліції Дмитро Станішевський. – На порушників складаємо адміністративні протоколи, які направляються до суду для прийняття рішення. З внесенням відповідних змін у законодавство щодо адміністративної відповідальності за порушення карантинних заходів передбачено досить суворе покарання. Зокрема ст. 44-3 КУпАП (Порушення правил щодо карантину людей) передбачає накладення штрафу від 17 до 34 тисяч гривень».А тому поліцейські закликають громадян з розумінням поставитись до заходів, що проводяться, зберігати спокій, уникати паніки, чуток, недостовірної інформації, і користуватися лише перевіреними офіційними джерелами.

Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.