Районна газета

Служба зайнятості Сумщини укомплектовує кадрами підприємства «Укроборонпрому»

Державний концерн «Укроборонпром» та Державна служба зайнятості України налагодили системну співпрацю – цього року вже працевлаштовано більше тисячі осіб, ще понад 2 тисяч отримали роботу торік. Всі вони мають необхідну кваліфікацію та потрібні для українського обороно-промислового комплексу. На Сумщині чотири підприємства «Укроборонпрому» - у Шостці та Конотопі. За 7 місяців нинішнього року ці підприємства потребували біля 300 вакансій, на сьогодні укомплектовано з допомогою служби зайнятості майже всі. За словами директора Сумського обласного центру зайнятості Володимира Підлісного, одним із найважливіших завдань в оборонно- промисловому комплексі України є збереження кваліфікованих кадрів, залучення молодих та амбітних спеціалістів, повернення престижу технічному напрямку роботи. Служба зайнятості допомагає з добором кадрів, сприяє забезпеченню українців роботою. «Приміром, на Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон», Шосткинський державний науково-дослідний інститут хімічних продуктів, казенні підприємства Шостки «Імпульс» та «Зірка» служба зайнятості допомогла віднайти фахівців з унікальними компетенціями, що колись вже працювали в оборонно-промисловому комплексі області.

УВАГА! Набір до Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості України у 2017 році

Набір студентів для здобуття освітнього ступеня «Магістр» проводиться на основі освітніх ступенів (освітньо-кваліфікованих рівнів) «Бакалавр», «Спеціаліст», «Магістр» за спорідненою чи іншою спеціальністю на: економіку (спеціалізації: «Управління персоналом»; «Соціальна економіка та політика»); психологією (спеціалізації: «Психологія праці та управління»; «Професійна орієнтація населення» - з кваліфікацією психолог, профконсультант);менеджмент (спеціалізації: «Менеджмент організацій у сфері обов’язкового соціального страхування», «Менеджмент підприємницької діяльності»; публічне управління та адміністрування (спеціалізації: «Адміністративний менеджмент в соціальній сфері»; «Публічне адміністрування у соціальній сфері», «Публічне адміністрування та публічна служба»).

На Сумщині налічується 14103 безробітних

За півроку послугами обласної служби зайнятості скористалися майже 30 тисяч чоловік.

На сьогодні в центрах зайнятості Сумщини перебуває на обліку 14103 безробітних.

За шість місяців центри зайнятості працевлаштували майже 14 тисяч осіб, що на півтори тисячі більше, ніж торік на цю дату.

За півроку безробітні Сумщини отримали майже 138,5 млн.грн.

Протягом шести місяців цього року безробітні, які стояли на обліку в центрах зайнятості Сумщини, отримали допомоги по безробіттю майже 138,5 млн. грн. У ці дні, скажімо, в області нараховується 14103 безробітних.