Районна газета

В.Підлісний: «Гендерна політика не передбачає дискримінації»

Закон України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків» передбачає здійснення комплексу заходів щодо подолання дискримінації за ознакою статі, упровадження спеціальних заходів, спрямованих на усунення дисбалансу між можливостями жінок та чоловіків реалізувати рівні права, надані їм Конституцією і законами України.

Дискримінація є однією з головних проблем досягнення гендерної рівності в економічній, політичній та інших сферах.

З початку цього року служба зайнятості Сумщини знайшла роботу майже для 9 тисяч українців

Аби забезпечити економіку Сумщини кваліфікованими кадрами, центри зайнятості області останнім часом значно активізували взаємодію з роботодавцями, скрупульозно вивчають їх попит на робочу силу. Відтак ринок праці пожвавився, весняно-польові сільськогосподарські роботи, галузь будівництва покликали нову хвилю працівників. 

Цього року, у порівнянні з відповідним періодом 2016 року, досягнуто позитивної динаміки по основних напрямах діяльності служби зайнятості.

Гайда на «Фуджікуру»!

До Сумської обласної служби зайнятості звернулася компанія «Фуджікура» (Японія) (ЄДРПОУ 38964781) з проханням посприяти у якнайшвидшому підборі працівників насамперед на тимчасові роботи. Компанія налічує понад 2000 працівників, займається виробництвом кабельних мереж для світових автомобільних брендів і знаходиться у Львові.

За плідної співпраці служби зайнятості з роботодавцем з серпня 2015 року вдалося працевлаштувати понад 1700 осіб. На сьогодні є 159 постійних вакансій, 115 вакансій для інвалідів та 300 тимчасових вакансій на період роботи 3-4 місяці. Найбільше підприємство потребує операторів автоматичних ліній та установок. Вимоги: бажання працювати, здатність розрізняти кольори. Досвід роботи не потрібний. Підприємство забезпечує працівників теоретичним та практичним навчанням.