БЕЗПЕКА ДОРОЖНЬОГО РУХУ В ТРОСТЯНЕЦЬКОМУ РАЙОНІ – НА КОНТРОЛІ

«Автомобільні перевезення мають бути безпечними для громадян і влада повинна всіляко цьому сприяти», - наголосив перший заступник голови Тростянецької районної державної адміністрації Олег Сипко у ході наради щодо виконання вимог законодавства про автомобільний транспорт  в частині безпеки перевезень.

У обговоренні порядку денного наради  взяли участь приватні перевізники, представники засобів масової інформації інші причетні особи.

Державна служба України з безпеки на транспорті в період з 08 по 14 травня 2017 року розпочала здійснення державного контролю за безпекою на автомобільному транспорті.

Мета проведення заходів – підвищення безпеки дорожнього руху, попередження та запобігання дорожньо-транспортних пригод при здійсненні перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом.

Під час проведення наради особливої уваги було приділено  додержанню автомобільними перевізниками законодавства про автомобільний транспорт, контролю за виконанням правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, профілактичних заходів з попередження дорожньо-транспортних пригод, роз’яснювальної роботи щодо дотримання учасниками дорожнього руху правил дорожнього руху та безпеки перевезень пасажирів і вантажів.

Підсумовуючи нараду організатори закликали перевізників не залишатися осторонь питань, що безпосередньо впливають на безпеку дорожнього руху, також зауважили, що першочергова задача власників маршрутів – це турбота про безпеку пасажирів, вимогливість  та відповідальне виконання своїх договірних зобов’язань.