Стан розвитку транспорту та зв’язку у районі за І квартал 2013 року

Ситуація з перевезеннями пасажирів автомобільним транспортом на внутрішньо районних маршрутах у зв’язку зі збільшенням субвенції на компенсацію пільгових перевезень стабілізувалась. На даний час регулярно виконуються маршрути на Жигайлівку, Мартинівку, Дернову (кільцевий), Мащанку, Криничне та Солдатське через Ницаху.

 

На 1 квартал 2013 року автоперевізникам передбачена субвенція на відшкодування втрат перевізників від перевезень пільгових категорій пасажирів в обсязі 115,3 тис. грн.

За січень-березень поточного року автомобільним транспортом у Тростянецькому районі перевезено 287,3 тис. пасажирів, або 102 % до відповідного періоду минулого року, вантажні перевезення 8,6 тис. т., або 67,7 % до відповідного періоду минулого року.

Забезпеченість населення послугами поштового зв’язку залишається на рівні минулого року. Мережа телефонного зв’язку в районі налічує 6290 абонентів. Мережа проводового радіомовлення налічує 1256 абонентів. У звітному періоді до мережі Інтернет підключено 252 користувачі. На даний час послугою Інтернету через Укртелеком користується 1608 абонентів. Разом з іншими операторами мережа користувачів Інтернету налічує 2900 абонентів.