ДЕПО «СМОРОДИНЕ» НЕ ЛІКВІДОВУВАТИМУТЬ, А РЕОРГАНІЗОВУВАТИМУТЬ

Під час робочого візиту народного депутата України Миколи ЗАДОРОЖНЬОГО до Тростянецького району та для зняття соціальної напруги жителів Тростянецького району, Микола Миколайович разом із головою Тростянецької районної державної адміністрації Володимиром БУРЛАКОЮ та начальником виробничого підрозділу «Локомотивне депо Смородине» структурного підрозділу "Служба локомотивного господарства" регіональної філії "Південня залізниця" ПАТ "Укрзалізниця" Віталієм БЕГМЕНКОМ на території депо обговорили питання подальшого його розвитку

«Декілька років тому розпочалася реформа Укрзалізниці і це питання стало каменем спотикання, бо через через неповну та неправильно подану інформацію в Інтернеті, жителі не знають реальний стан справ. Соціальні питання в принципі вирішені.

До мене в квітні звернувся трудовий колектив депо з прохання вирішити дану проблему. Було проведено багато зустрічей з керівництвом різного рівня Укрзалізниці, з головою транспортного комітету Верховної Ради України, міністром інфраструктури. В цьому питанні мені суттєво допомагав голова Сумської облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО разом з головою Тростянецької райдержадміністрації Володимиром БУРЛАКОЮ. У даному питанні був знайдений компроміс. На сьогоднішній день в процесі реорганізації, трудовий колектив залишається, зміниться юридична назва. Найголовніше – податки будуть сплачуватися в бюджет Тростянця», - зауважив народний депутат.

Віталій БЕГМЕНКО зазначив, що Локомотивне депо – це флагман Тростянця. З самого початку реорганізації, планувалося скорочення керівних посад. На даний час, всі працівники, які підлягали скороченню – залишаються, але дещо зміняться назви посад. В цеху експлуатації працює 225 осіб. Локомотивних бригад - 180, це 90 помічників і 90 машиністів. Ми обслуговуємо дільницю від Ворожби до Харкова і до Полтави. Це близько 550 км доріг. Віталій Олександрович подякував за таку важливу підтримку та допомогу Народного депутата України та голову райдержадміністрації.

Володимир БУРЛАКА в свою чергу зауважив, що дане підприємство є одним із бюджетоутворюючих нашого регіону. Це близько 12 млн. грн.. на рік будуть надходити в місцевий бюджет.

Очільник району подякував Миколі ЗАДОРОЖНЬОМУ та голові Сумської облдержадміністрації Роману ГРИЩЕНКО за допомогу та підтримку у вирішенні даного питання.