ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА СУМЩИНІ: ПРОВОДЯТЬСЯ РОБОТИ З РЕМОНТУ АВТОМОБІЛЬНОЇ ДОРОГИ КИІЇВ-СУМИ-ЮНАКІВКА

Про хід робіт на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-07 Київ-Суми-Юнаківка (від м. Недригайлів до с. Штепівка) розповіли в Службі автомобільних доріг у Сумській області

Наразі відбуваються такі види робіт: рубка чагарнику та дрібнолісся; холодне фрезерування (розпушення) асфальтобетонного покриття; вирівнювання профілю з додаванням щебенево-піщаної суміші С7; влаштування основи товщиною шару 15 см із щебенево-піщаної суміші М20, укріпленої цементом 4%; влаштування нижнього шару покриття з крупнозернистого щільного асфальтобетону товщиною 10 см; влаштування верхнього шару покриття з асфальтобетону ЩМА-20 товщиною 5 см.

«На численні запити у соціальних мережах щодо безпеки пішоходів, варто зазначити, що влаштування асфальтобетонних покриттів пішохідних доріжок та тротуарів буде проводитись після завершення основних робіт (влаштування вирівнюючого нижнього та верхнього шарів покриття, вирубка порослі та інші види робіт), – йдеться на сайті Служби. – Служба автомобільних доріг у Сумській області постійно контролює всі виробничі процеси та їхню якість».