Транспорт та зв’язок по Тростянецького району за одинадцять місяців 2013 року

За підсумками одинадцяти місяців 2013 р. забезпеченість населення послугами телефонного та поштового зв’язку залишається на рівні минулого року. Послуги доставки вантажів та посилок надаються Укрпоштою, приватними службами: «Нова пошта», «Нічний експрес», «Ін-Тайм»

Мережа телефонного зв’язку в районі налічує 6111 абонентів. У  2013 році розширення мережі не проводилось, навпаки кількість користувачів з початку року зменшилась на 405 абонентів. Мережа проводового радіомовлення налічує 1024 абонентів і зменшилась на 573 одиниць.

У звітному періоді до мережі Інтернет підключено 326  користувачів. На даний час послугою Інтернету через Укртелеком користується 1682 абонентів. Разом з іншими операторами мережа користувачів Інтернету налічує близько 2953 абонентів.

Ситуація з перевезеннями пасажирів автомобільним транспортом на внутрішньо районних маршрутах у січні – листопаді  2013 року  у зв’язку з тим, що є заборгованість по субвенції на компенсацію пільгових перевезень, погіршилась. На даний час регулярно виконуються маршрути  Дернове – Тростянець, два раза на тиждень маршрути Тростянець - Жигайлівка, Тростянець – Мащанка, Тростянець – Дернове, один раз на тиждень Тростянець – Мартинівна, Тростянець – Криничне.

Перевезення пасажирів на внунрішньо районних маршрутах забезпечується ПрАТ «Тростянецьке АТП 15946» , ПП  Віннікова Т.П. 

На 11 місяців  2013 року автоперевізникам передбачена субвенція на відшкодування втрат перевізників від перевезень пільгових категорій пасажирів в обсязі 606,4 тис. грн. (автотранспорту 358,4 тис. грн, залізничному транспорту 248 тис.грн.)

    За січень-жовтень поточного року автомобільним транспортом у Тростянецькому районі перевезено 940 тис. пасажирів, або 99,9 %  до відповідного періоду минулого року, вантажні перевезення 23,6 тис. т., або 71,1 % до відповідного періоду  минулого року.