Районна газета

Безпека пасажирів під час руху автобусів – це головна мета перевізника

З метою проведення комплексу профілактичних заходів “Автобус - 2017” у червні 2017 року при першому заступникові голови Тростянецької  районної державної адміністрації Олегові Сипко  відбулась нарада з фізичними особами — підприємцями  та ПрАТ «Тростянецьке АТП 15946» які здійснюють перевезення пасажирів на території Тростянецького району. Особливу увагу було приділено відповідності зовнішнього і внутрішнього спорядження (екіпірування) транспортних засобів встановленим вимогам, виконанню вимог щодо дотримання режиму праці та відпочинку водіями автобусів, обов'язковому зберіганню автобусів у спеціально пристосованих для цього місцях, виконанню вимог,

Профілактичні заходи «Автобус – 2017»

Тростянецька районна державна адміністрація інформує про те, що за інформацією Управління Укртрансбезпеки у Сумській області  в період з 06 червня по 06 липня поточного року проводиться комплекс профілактичних заходів на пасажирському автомобільному транспорті «Автобус-2017».

Заходи направлені на попередження аварійності на пасажирському автомобільному транспорті та дотримання автомобільними перевізниками вимог безпеки перевезень при виконанні регулярних, нерегулярних та регулярних спеціальних пасажирських перевезень і перевезень організованих груп дітей до місць оздоровлення та відпочинку і у зворотному напрямку.

День безпеки

В обговоренні порядку денного сьогоднішньої наради  взяли участь приватні перевізники, начальник Тростянецького відділення поліції Охтирського відділу поліції ГУНП в Сумській області – Безуглий Ю.В. та представники засобів масової інформації.

З метою попередження аварійності на пасажирському автотранспорті, зміцнення транспортної дисципліни водіїв, підвищення технічної готовності автобусів, які залучаються до перевезень людей, на території Тростянецького району триває проведення комплексу цільових заходів з профілактики аварійності на пасажирському автотранспорті.

БЕЗПЕКА ДОРОЖНЬОГО РУХУ В ТРОСТЯНЕЦЬКОМУ РАЙОНІ – НА КОНТРОЛІ

«Автомобільні перевезення мають бути безпечними для громадян і влада повинна всіляко цьому сприяти», - наголосив перший заступник голови Тростянецької районної державної адміністрації Олег Сипко у ході наради щодо виконання вимог законодавства про автомобільний транспорт  в частині безпеки перевезень.

У обговоренні порядку денного наради  взяли участь приватні перевізники, представники засобів масової інформації інші причетні особи.

Оголошення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Тростянецького району

 Конкурси проводяться відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт»,  Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, зі змінами та доповненнями.