ПРО РОБОТУ НАЗК В УМОВАХ КАРАНТИНУ З 01.04.2020.

Відділ правової, мобілізаційної роботи та управління персоналом апарату Тростянецької районної державної адміністрації Сумської області в порядку інформування доводить до  відома, що на веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, далі (НАЗК)  розміщена інформація, а саме: у зв’язку із введенням посилених заходів карантину НАЗК  змінює графік роботи багатоканальної «гарячої лінії» щодо заповнення декларацій та роботи з Реєстром декларацій: +38(044)200-06-94.

 

З 01 квітня 2020 року фахівці Національного агентства надаватимуть консультації з понеділка до п’ятниці з 9:00 до 18:00 без перерви.

В автоматичному режимі можна отримати відповіді на найбільш поширені запитання, які виникли у суб’єктів декларування з початку кампанії подання щорічних декларацій. Сервіс з надання консультацій працюватиме цілодобово.

Нагадаємо, кампанію з подання щорічних декларацій за 2019 рік продовжено до 01 червня 2020 року. Інформація щодо заповнення декларацій на постійній основі розміщується  в публічному Telegram-каналі НАЗК та на офіційній сторінці Національного агентства у Facebook. Роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю розміщені на веб сайті НАЗК.