ОЛЕГ СИПКО: КОЖЕН ПОСАДОВЕЦЬ МАЄ ЧІТКО ДОТРИМУВАТИСЯ НОРМ ЗАКОНОДАВСТВА В СФЕРІ АНТИКОРУПЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ, ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ПІД ЧАС ВИКОНАННЯ СЛУЖБОВИХ ОБОВ'ЯЗКІВ ТА У ПОВСЯКДЕННІЙ ДІЯЛЬНОСТІ

На цьому наголосив голова Тростянецької районної державної адміністрації Олег СИПКО під час апаратної наради

«Одним з пріоритетних завдань з питань запобігання та виявлення корупції є надання роз’яснень щодо застосування антикорупційного законодавства», - наголосив очільник району.

Начальник відділу правової, мобілізаційної роботи та управління персоналом апарату райдержадміністрації Ірина ЯЦЕНКО детально роз’яснила обмеження, передбачені Законом України «Про запобігання корупції». Зокрема було наголошено на тому, що особи, уповноважені на виконання функцій держави зобов’язані неухильно дотримуватись обмежень щодо використання службових повноважень, отримання подарунків, сумісництва та суміщення, спільної роботи близьких осіб та уникати дій, які можуть розглядатись як підстави підозрювати їх у вчиненні корупційних діянь.

У 2020 році для виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 № 1700-VII (далі ― Закон № 1700) встановлюють граничні суми: вартість отриманих від однієї особи (групи осіб) подарунків, які відповідають загальновизнаним уявленням про гостинність у 2020 році не повинна перевищувати: з 01.01.2020 по 30.06.2020 — 2102 грн.; з 01.07.2020 по 30.11.2020 ― 2197 грн.; з 01.12.2020 по 31.12.2020 — 2270 грн. 1 січня 2020 року набув чинності Закон «Про внесення змін до закону України «Про запобігання корупції» щодо викривачів корупції».
Доповідач звернув увагу на внутрішні, зовнішні та регулярні канали повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень. У Тростянецькій районній державній адміністрації Сумської області встановлені канали повідомлень: телефонна гаряча лінія «Стоп корупції» 5-10-80; електронна скринька з питань запобігання та виявлення корупції: E-mail- ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ), поштова скринька «Стоп корупції», яка встановлена на першому поверсі в приміщенні Тростянецької районної державної адміністрації Сумської області;
По завершенню доповіді Олег СИПКО зазначив, що лише спільна робота, спрямована на дотримання антикорупційного законодавства, підвищення рівня відповідальності керівників за діяльністю підлеглих та неухильне дотримання вимог чинного законодавства, сприятиме суспільній довірі.
Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.                  Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.
Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.                Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.
Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.            Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.
Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.