ПОСАДОВИМ ОСОБАМ ТА ДЕРЖАВНИМ СЛУЖБОВЦЯМ ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Відділ правової, мобілізаційної роботи та управління персоналом апарату Тростянецької районної державної адміністрації Сумської області в порядку інформування доводить до  відома, що на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції розміщені:

- роз’яснення щодо заповнення декларацій у 2020 році ▶ https://bit.ly/2NdMVm4

- інформаційна довідка щодо розширення кола суб’єктів декларування ▶ https://bit.ly/2TcJccm

-інформація щодо внесення в декларацію унікального номера запису в Єдиному державному демографічному реєстрі ▶https://bit.ly/36FLIeV

- загальні рекомендації при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування ▶https://bit.ly/36ESx0l

-відповіді на поширені запитання ▶ https://bit.ly/2T8yHa0

          Одночасно нагадуємо, що 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання щорічних декларацій за 2019 рік особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Під час заповнення декларацій важливо враховувати зміни, пов’язаніі з застосуванням оновленого антикорупційного законодавства.

Крім того, суб’єктам декларування необхідно завчасно перевірити актуальність адреси своєї електронної поштової скриньки та чинність кваліфікованого електронного  підпису (КЕП).

Перед початком роботи з Реєстром декларацій переконайтеся у наявності усієї необхідної інформації для заповнення декларації.